Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szaggat a playerunknown...

Szaggat a playerunknown battlegrounds?

Figyelt kérdés

Geforc gtx 760 2gb

8 giga ram

amd a8 6600k 4 magos

És szaggat mediumon



2017. júl. 19. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Nekem GTX1070-en is szaggat. Egy röhej az a "játék".
2017. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes nekem nem szaggat r9 380-al. Röhej vagy te "ember"...


Egyébként meg ép hogy eléred a minimum gépigényt, a procid talán nem is. Ne csodálkozz ha mediumon nem fut rendesen.

2017. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azzal a procival az is csoda hogy mediumon csak szaggat és nem dobál ki a játékból.
2017. júl. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A sniper elite 4 meg a rainbown six siege ultrán megy rezzenés nélkül, akkor egy "rondább" játéknak nem értem minek kell 300 ezer forintos atomerőmű, oké hogy early acces de akkor is... amugymeg a minimumon AMD FX-6300 processzort ir az én procim ugyan olyan árban van mint az
2017. júl. 19. 23:38
 5/8 anonim ***** válasza:

#4: Rajongónak kell lenni, akkor nem szaggat. :)

De komolyan: mikor a Forza Horizon 3 vagy a Witcher 3 full grafikán 90 FPS-el pörög, akkor egy ennyire csúnya játék, mint a PUBG, ne essen már be 30-40 alá!

2017. júl. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

i5 6500

16 GB ram

GTX 1060 3 GB


FullHD, minden maxon. Nekem nem akad. Szerver oldali laggok viszont szoktak lenni.


Drivereket frissítsétek, akinek régen volt újra rakva a gépe az rakja újra. Sokat jelent föleg ha torrenteztek. Hiába "vírusmentes" valami, attól még lehet vírusos és vannak olyan kos alattomos sz.arok amik tudják fogni a gépet úgy, hogy se ti se a vírusírtótok nem veszi észre.


A játék még early acces, nem tökéletes, sok a bug, nincs rendes optimalizáció de aki félkész játékot vesz az ne is panaszkodjon, le van kerek perec írva, hogy a játék nincs kész, fejlesztés alatt áll. Tudtatok jól, mit vesztek akkor miért megy a rinya?! Most pedig jöhetnek a lepontozások.

2017. júl. 21. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Látom az nem zavar hogy pubg kapásból 100 emberrel indít egy meccset, akiknek a mozgás kiszámításához zabálja a processzort lefele elég durván. Az hogy sniper elite nem laggol, egy dolog. a pubg egyrészt nincs a legjobban optimalizálva, másfelől a rengeteg játékos miatt erőteljesen terheli lefele a processzort, míg a fent említett játékoknál nagyobb hangsúly kerül a videokártyára, ami teljesen jó hozzá.
2017. júl. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Early Access a játék. Őszre várható a teljes optimalizálás. Legalábbis ezt olvastam.
2017. júl. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!