Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vettem egy laptopot, nem...

Vettem egy laptopot, nem várok csodát tőle de kiváncsi vagyok a véleményetekre! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Vettem egy Lenovo Y520-as laptopot,kiváncsiságból Steamen megvettem a GTA V és GTA IV-et.A tapasztalatom az,hogy GTA V akadozva évezhetetlenül megy, 15-20 FPS!

A GTA IV viszont gyáribeállitásokon 10 FPS-nél nagyobbra nem megy fel,mi lehet a gond?Túl gyenge a gép,talán az okozhatja a problémát,hogy WIFI-ről játszok? YouTube-on néztem pár tesztvideot ott GTA V nagyonszépen ment és minden maxra volt rakva.

Gép adatai:

Screen:15.6 inch, 1920 x 1080 px, IPS, non-touch, matte

Processor:Intel Kaby Lake Core i5-7300HQ CPU

Video:Intel HD 630 + Nvidia GT 1050 4GB

Memory: 8 GB DDR4

Storage:1 TB 5400 HDD (2.5″) + M.2 SATA 80 mm SSD slot


Válaszaitokat köszönöm.



2017. szept. 11. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne wifin játssz, az is fogja a gépet.
2017. szept. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy alaplapra integrált Intel videokártyától nem szabad sokat várni. Eleve azokat nem értem, aki laptopot vesz és játszani akar rajta. Tessék rendes PC-t venni, és abba egy jó videokártyát. Lehet, csak a videokártya lesz egy negyed misi. Annyi, mint a laptopod.
2017. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Notebook gyártó feltünteti mind az IGP-t mind a rendes VGA-t, ott vn a végén a 1050 felírva.


"Video:Intel HD 630 + Nvidia GT 1050 4GB"


BIOS-ban megnézheted, hogy engedélyezve van a dedikált vga (1050), esetleg átrakhatod hogy mindig azt használja.

2017. szept. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy a géped az IntelHD-t használja, a BIOS-ban át kellene szerintem állítani, hogy az 1050-essel fusson. (Nem GTX az?)
2017. szept. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kérdésemre megadott

válaszaitokat,sikerült megoldani a problémát,mostmár a GTA V-be ha mindent feltekerek maximumra mostmár tökéletesen fut 70-85 FPS között mozog még Wifin keresztül is.

2017. szept. 12. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!