Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tudom, hogy unalmas kérdés de...

Tudom, hogy unalmas kérdés de kíváncsi vagyok a véleményetekre. Szerintetek mi lehet a gond a barca támadóival? Elfáradtak?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 16. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyalják egymás seggét, undorítóak, ezért szurkolok az Atletico-nak, mert az nem egy körülugrált agyonsztárolt csapat.
2016. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hullámvölgy, nem is kicsi. Minden csapat életében van. És nekik pont legrosszabbkor jött.
2016. ápr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amellett persze, hogy már közel 4000 percet játszott a szezonban mindegyik, nemrég el kellett utazniuk Dél-Amerikába vébéselejtezőkre, ott még európai idő szerint szerda délelőtt játszott mindegyik, aztán hazarepültek, két nap múlva, szombaton már Clásico, utána kedden rögtön Atlético elleni BL-meccs, aztán mehettek a Sociedadhoz, ahol egyébként is kikapnak valamiért évek óta, majd a visszavágó az Atleti ellen. Ez így alapból borzasztó sűrű, és a sorsolásuk is nagyon szerencsétlenül jött ki, mind a bajnokságban, mind a BL-ben. Végül pedig komoly probléma, hogy nincs megfelelő cseréjük. Sandro meg Munir ügyes srácok, de ha az MSN-ből valaki kidől, akkor nekik kéne helyettesíteni 20 évesen. Nem véletlen, hogy csatárt akarnak igazolni nyáron, például Gameirót máris hírbe hozták velük, ha minden igaz.
2016. ápr. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vékony a keret. A Barca kb. a La Liga Leicester City-je. A védelmen kívül a csapat többi részén nincs nagy variációs lehetőség. Összesen van 6 db középpályásuk és 5 támadójuk. Már ősszel gondoltam magamban, hogy ezek egyszer elfognak fáradni, de akkor nem látszott rajtuk, jöttek folyamatosan a jó eredmények. Még itt az év elején is, de most jött egy sűrűbb program és mondhatni kipukkadt a lufi. Hiába ér az MSN több száz millió eurót, várható volt, hogy lesz hullámvölgy. De ez nem az ő hibájuk. Sokkal inkább a vezetőségé, nem igazoltak télen, pedig lett volna rá lehetőségük. De lehet nem kaptak hitelt...:) Na, de az már más lapra tartozik.
2016. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na jó, a mai nap után már tényleg komoly szarban vannak. Egymás után három vereség a bajnokságban, ilyen utoljára 2003-ban történt, nem hogy a Guardiola-féle Barça, hanem még az előző, Rijkaard-féle Barça előtt.
2016. ápr. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!