Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyit érhet ez a steam account?

Mennyit érhet ez a steam account?

Figyelt kérdés

7 éves account, VAC mentes, 421 játék. Néhány játék a listáról: Counter-Strike 1,6, CS Condition Zero, CS Global Offensive, Batman: Arkham Origins, Rocket League, Orwell, Garrys Mode, Lucius, Ryse: Son of Rome, Dirt 3 Complete Edition, Grid, Dirt Showdown, Payday 2 (BBQ pack, Clover, Gage Mode, Official Soundtrack, Xmas Soundtrack DLC-k)


[link]


Esetleg valakinek lenne ötlete, hogy hol tudnám eladni?


2017. szept. 15. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod hogy nem adhatod el? És nem is meri senki megvenni mert pár kattintással visszaszerezheted úgy a hozzáférést, hogy a vevő már átírta az e-mail címét vagy jelszavát is? Hülye lenne bárki is úgy fizetni, hogy utána elveszik tőle vagy a rendszer zárja ki mert tilos a fiókcsere és kereskedelem.


Én amúgy standard válaszként azt szoktam mondani hogy a reálár 10%-ánál nem fizetnék érte többet, azaz max 50 euró.

2017. szept. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, benne vagyok egy FBs csoportban de sajnos nagyon sok a a 12 éves gyerek akik egymást verik át :/ Sajnos nem nagyon használom ki mostanság, csupán 1 játékot játszom, ezért adnám el.
2017. szept. 15. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok a ps4 accountommal. de nem lehet eladni és tényleg nincs olyan hülye, aki megvenné, mert azt mondanám, hogy ellopták és visszakapom a fiókot, a pénzt meg megtartom..
2017. szept. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majdnem fele annyi játékom van mint neked, de az enyém mégis 2szer többet ér mint a tiéd, szóval valami nagyon gagyi játékok lehetnek. Steam accountot eladni szinte teljesen esélytelen, gagyi játékokkal meg lehetetlen.
2017. szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túl nagy Gamer, de írtam is, hogy nem használom ki azért adnám el. A játékok nagy része gagyi ez igaz, azonban 7 éves aktív acc nem mindennapos. Továbbá CSGO van rajta amiből a silver rankosak is 15-20 dollárért mennek el. (egy oldalon ahol csak eladnak nem vesznek sajnos :/)
2017. szept. 16. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ezek az értékesebb játékok akkor nem sokat. Szinte mind volt már ingyen vagy bundli szökevény.
2017. szept. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!