Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen játékkal játszak, ha...

Milyen játékkal játszak, ha felkúr a LoL?

Figyelt kérdés

Elo hellből nehéz kikerülni, sok a noob, és ez nagyon idegesít, mondanátok valami játékot ami lenyugtat titeket egy veszett game után? (pl minecraft--> ez jutott eszembe hirtelen)

Válaszokat köszönöm!



2016. márc. 31. 01:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem world of tanks, ott is sok a noob, de ha klánból összeszoktok 3-4en és van is egy kis tactikai érzék, akkor nagyokat lehet trollkodni.
2016. márc. 31. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 adventurer111 válasza:
Ha másik mobát kéne mondanom akkor a Dota 2-őt ajánlanám sokkal több a jó játékos még alacsony szinten is és nem csak abból áll hogy beugrasz a tömegbe és szétrambózol mindenkit. Még a team fortress 2-őt tudom ajánlani, kevésbé múlik a csapaton így egyedül is jobban tudsz érvényesülni. Mind a kettő ingyen letölthető steamről.
2016. márc. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,ha van még ötlet szívesen hallgatom :D, bármi jöhet.
2016. márc. 31. 15:49
 4/6 anonim válasza:
The forest ;)
2016. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát én ilyenkor újra elkezdek LoLozni.Lehet ezért nincs egerem
2016. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Brawlhalla a világ legtutibb játéka!
2016. máj. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!