Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ilyen noob feeder az...

Miért ilyen noob feeder az összes lolos bronztol egészen goldig?

Figyelt kérdés

2017. nov. 15. 16:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
(16L)És méghogy a lányok gondolkodnak érzelmileg, fiúk logikusan. Ôk toxicabbak. A pszichológia tele van hülyeségekkel. A lányok egyszerûen csak érzékenyebbek. Bocs a tripla válaszért. Egyre távolodok a témától.
2017. nov. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
XD de lattam mar lanyt is flamelni patszor, es igen nem alaptalan a pletykám :D
2017. nov. 16. 08:59
 13/14 anonim ***** válasza:

#11: Kérlek ne hivatkozz pszichológiára, hogyha egyáltalán nem értesz hozzá.


"Kedves" kérdezőnek pedig azt üzenném, hogy nem véletlen kap társakat az alatta lévő diviziókból. Ahelyett, hogy egyből másokat hibáztat, előbb magába nézzen, de jó mélyen. Mindig tudsz javítani a saját játékodon, olyan nincs, hogy tökéletesen játszottál. Főleg nem platinumban, ahol micro/macro még kínai. De korábbi hozzászólásaid és a felettébb kreatív és szerény nickneved alapján egy ignoráns gyökér vagy akinek kár tanácsot adni.


U.I.: Ahelyett, hogy itt hencegsz a szupermenő platináddal, növessz tököt és menj lányokkal beszélgetni ;)

2017. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
enis plat vagyok de plat is egy retkes fos ott allok 10/4 be top meg 2/12 es csak en nyertem egyedul a lanet megis mit kellene csinalnom
2017. nov. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!