Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítség! WOW függő vagyok!...

Segítség! WOW függő vagyok! Hogy szokjak le?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 19:24
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
de mellesleg mi itt a probléma? letörölted, nem játszol vele mi itt a gond? max 2hét és már azt se tod h mit jelent az hogy account :D
2010. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
Kb így voltam vele énis... töröltem aztán úgy éreztem a kéztetést egy darabig, hogy visszategyem, de az lendített át a dolgokon, hogy tesóm (fiatalabb) folyamatosan ott dekkolt a másik gépen és ez erősen zavart... leszedtem onnan is, mert láttam, hogy őt is totál beszippantotta a dolog, aztán hiában dugtam el a lemezeket visszarakta, így hát maradt a keményebb megoldás... :) DESTROY! Amúgy sokkal jobban érzem magam anélkül a vacak nélkül... hajrá! Kitartás és két hét múlva (ahogy előbb is írta valaki) tényleg elfelejted az egészet...
2010. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is WOW függő voltam:) Egész nam azt nyomtam:))

De most sportolok,Barátkozok:)

és már nem is kell a WOW most már utálom:)

És már nincs is a gépen

Sok sikert a leszokáshoz:)

2010. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
Ne hidd el azt a sok baromságot amit írtak. Hagyd a gépeden csak ne indítsd el. Ha nem bírod már tovább akkor se töröld le csak dobd ki a géped a kukába vagy add a csóróknak.XD
2010. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
45%

Azonnal töröld le, keress valami nem a számítógéppel kapcsolatos hobbit,

(pl.:horgászat,motorozás,hobbielektronika...stb.)

vagy

menj el dolgozni, (annak legalább haszna is van)

ha lehetőséged van rá szokj rá a cigire és az alkoholra, ha ez megvan, menj kocsmázni az ismerőseiddel, barátaiddal, és hidd el nem fog hiányozni...

(Na jó a cigivel még lehetnek gondjaid, mivel erős függőséget okoz úgyhogy inkább csak a pia jöjjön szóba...)


Egyszerűbb megoldás:Nőlj fel végre!!!

2010. jún. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
Játékfüggőséget ne más játékkal próbálj pótolni...
2010. jún. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
Én travianra voltam nagyon rákattanva (napi 16-18 óra) 2 s6-ot nyomtam végig mióta annak vége van nem foglalkozok vele de veszett hiányzik
2010. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
én 2 év után, 100 nap played time után egyszerűen meguntam. Szinte egyik napról a másikra. Nem léptem be, nem érdekelt és kész. azóta többet vagyok a barátaimmal, szereztem barátnőt, és jobb hogy nincs aza: "jajj 5 óra, insta van, LOG ON" minden nap.
2010. jún. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
előzőnek igaza van. játszál csak, majd kinövöd
2010. okt. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

Én elsősorban úgy szoktam le róla,hogy teherautómániás lettem.XD


Keress valami hobbit,vagy valamit,ami sokkal jobban érdekel.

2010. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!