Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Garen. Szerintetek normális...

Garen. Szerintetek normális hogy valami ilyen rossz legyen?

Figyelt kérdés

Amit az a champ művel egyszeerűen nem normális.

Megvesz egy hasítóbárdot meg egy spirit visage-t ezzel kb majdnem 2800 hp-ja van plussz a passzívja undorító lesz.

Ezután megy full ad-ra esetleg még vesz egy sterakot.

Ezután nem elég hogy megölni kb nem lehet, de még olyan dmg-t is kitol, hogy attól a belem kifordul. Kb 1500-at critel egy q-ból.

Lehet csak én vagyok így vele, de szerintem azt a champet nagyon keményen nerfelni kéne.

Most komolyan valami legyen vagy tank vagy assasin, de a kettő nem. Figtherhez képest is túl nagy dmg-et oszt és túl tankos.



2018. febr. 1. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Garen full tank. Az emberek, mivel olcsó ezért topon vele kezdtek először. Megtanultak vele játszani. Én pl sok noob garent láttam akik 2 ütés voltak és örültek ha hozzáértek az ellenhez mielött meghaltak volna.
2018. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Valahogy ezek a Garenek engem mindig elmerülnék.

Meg a full tank garen már nem divat.

2018. febr. 2. 06:09
 3/7 anonim ***** válasza:

viszel egy Gnar-t és le van tudva a passzívja, de a legtöbb skill shotos karakterrel lehet szívatni.

Vagy vigyél jax-et, ahogy rohan rád counter strike (E) és viszlát.

2018. febr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Garen? Ugyan már! Még olyanok is leverik topon mint ali, nunu vagy elise.
2018. febr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen miatt sírsz akkor töröld le a játékot. Hidd el, vannak tőle ezerszer rosszabb karakterek, akiknek, ha minden összejön akkor a tankokat is képesek 3 gomb megnyomásával megölni.
2018. febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira OP Garen, akkor miért csak 50, 6% a win rate ezzel a champpel? Gyerekes ez a hozzáállás hogy egyik másik champ op... Csak te nem tudsz játszani ellene. [link]
2018. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Garen ellen én mindenképp ranged pokeolós hősöket ajánlok. (pl.: Teemo aeryvel).
2018. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!