Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mikortól lehet lemondani a...

Mikortól lehet lemondani a védőnőt? Undorító a stílusa, mindenben ellentmond nekem Nem kellene ennyire -csicsás szoba, nem ettől fog a baba fejlődni - tápszert ne vegyek - mennyit híztam (mikor teljesen normális a nődoki. szerint

Figyelt kérdés
2017. aug. 6. 17:52
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
94%
idéntől nem lehet lemondani
2017. aug. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
26%
Engem is halára idegesített! Lemondtam nagyon hamar. A védőnők vezetőjénél alá kellett írnom egy papírt, meg később kijött a gyermekvédelmis, hogy lássa nincs rejtegetni valóm, csak tényleg nem jó szakember a hozzám kirendelt védőnő. Ez 2005-ben volt. Próbáld másikhoz átkérni magad.
2017. aug. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
39%
Ne engedd be, nem hatóság. Pont elég ha havonta látja, amikor viszed méretni. Kevesebb a konfliktus.
2017. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
86%

Védőnőt sosem lehetett választani, utolsó, identol pedig lemondási se tudod.

Amíg a baba meg nem születik, bird ki, kérdező. Utána majd hordod tanacsadasra és már meg is oldódott a probléma

2017. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
68%
Ez mekkora hülyeség...tényleg nem lehet már lemondani...másodiknál 2014-Ben én meg letudtam...tegyél rá hivatalos formában panaszt...hátha visszavesz, vagy több panasz esetén kirúgják.
2017. aug. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Barátnőm már bepanaszolta 4 hetes kisfiúnak a kukiján akarta a bőrt visszahúzni.

Már előre félek velem mit fog csinálni :(

2017. aug. 6. 18:23
 7/43 anonim ***** válasza:
44%

Veszélyeztetésnek számít januártól ha nem engeded be és ez nagyon helyes. Aki pedig volt már orvosnál valah is az tudja, hogy az egyik ezt mondja, a másik annak ellenkezőjét, a harmadik megint mást. Nincs egységesség.

Az egyik undorítónak tartja a stílusát, a másik nem. A lényeg, hogy kötelező és kibírod.

2017. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
42%
Miért kellene kibírni? Teljesen felesleges szolgáltatás. Egy jó háziorvos bőven elég.
2017. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
61%
Törvény. Azért.
2017. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
61%

Elég idióta volt aki kitalalta. Meg az is, aki lepontozott, csak mert más a velemenyem. Hisz nem valótlant, tapasztalatot írtam.


Kedves Kérdező, Neked meg kitartast:) hátha lesz meg máshogy

2017. aug. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!