Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leagues Legends -ben érdemes...

Leagues Legends -ben érdemes elkezdeni support mainelni soloq -ban?

Figyelt kérdés
Ha főleg support szeretnék lenni... Lehet e egyáltalán fejlődni így?
2018. febr. 6. 20:25
 1/4 anonim válasza:
Low eloban elég kevés a supp main. Mindenki trollkodik ha kikapja autofillel. Viszont egy jó support hozhatja az egész meccset ha nincs egy 0-10 és yasuo main aki dczik.
2018. febr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felejtős. Hiába lennél te jó support, hogyha pocsék ADC-ket fognál ki. Azok meg úgyis reportolnának téged az ő haláluk miatt, így meg, ha nem törnél ki nagyon hamar a low eloból simán összegyűjthetsz annyi reportot, ami miatt x időre kibannolnak.
2018. febr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A support main eléggé makró központú. Nagy előnye, hogy nem fog befillelni más role-ra mint amit mainelsz.

Nagy hátránya, hogy idegroncs leszel, ha a season elején próbálsz visszajutni az előző seasonos rangodba.

2018. febr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát magadnak döntöd el hogy hallgatsz e az előző válaszokra, meg bizonyíték hiányába mondom ezt, de Dia 3 voltam előző seasonben szóval számít a véleményem szerintem.

A support & adc most nagyon broken, szóval megéri mainelni. Ahogy előző is írta low elo-ban sok az autofill troll (bár nem csak ott), ezért onnan is ki lehet jutni supportal. Egyszer mentem egy challenger alistar ellen, egész gamebe annyit csinált hogy az adc tetején állt, és bárki oda ment fel vagy ellökte őket, nem bírtunk mit kezdeni. Ha alistarozol próbáld meg ezt a taktikát.

2018. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!