Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi értelme az A very postal...

Mi értelme az A very postal christmas postal modnak?

Figyelt kérdés
Én évekkel ezelőtt eléggé bele voltam őrülve a Postal 2 játékba. Végigjátszottam a share the paint és az apocalypse weekendet is, ezenkívűl az awp modot ami a kettő egyben volt néhány extrával feldobva. A kedvencem talán az Eternal Damnation volt ami ugyan mod, de annyira jól sikerült, hogy akár pénzt is kérhettek volna érte. Ezzel szemben a christmas modot a mai napig nem értem, most valahogy eszembe jutott, de továbbra sem boldogulok vele. Nincs igazából mit csinálni benne. Mászkálok minden fele, de semmi elvégzendő feladat nincs. Van egy térkép ahol a share the painben ismert hétfői feladatok vaannak felsorolva, de nem lehet azokat sem elvégezni. Az elején van egy elszívható gomba. Aztán megyek mindenfele, találtam terroristákat, megöltem embereket, találtam templomot amibe kulccsal lehet csak bemenni ami nem lett meg. A játéknak nem akar sehol sem vége lenni. Volt egy másik kis gagyi mod, List island címmel, ami szintén egy kidolgozatlan volt, de ott legalább egy ponton visszajött a főmebü jelezve, hogy vége a játéknak. Itt ilyen nuncs. Néztem youtube videókat ahol látom vannak más verziók is, van benne robbanós Krotchy is, ami az enyémben nincs. Az vuszont közös mindegyik videóban, hogy nem látom befejezni a játékot. Nem találok szöveges végigjátszást sem. Ezért kérem, aki szintén ismeri ezt a modot írja meg, hogy én nem jövök csak rá mi a lényege, vagy ez csak egy ilyen befejezetlen próbálkozása volt valakinek.

2018. máj. 19. 22:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért keresel értelmet egy Postal játékban, pláne meg egy modban, ami karácsonyhoz készült.
2018. máj. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!