Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek lenne igény egy...

Szerintetek lenne igény egy ilyen videójátékkulcsos Facebook oldalra? Ti lájkolnátok?

Figyelt kérdés

Szóval eszembe jutott egy olyan Facebook oldal koncepció, hogy gyakorlatilag azt csinálnám mint az Utazómajom az utazásokkal, csak én videójátékkulcsokkal.


Tehát végig néznék jó pár ismert és kevésbé ismert videójáték-kulcsokat árusító oldalt saját magam és mondjuk minden nap megosztanék 1-1 játékot(akár PC, XONE vagy PS4) hogy hol a legolcsóbb.


Jó lenne ez annak aki csak a Mediamarktot, meg a Tesco-t ismeri, de még annak is aki a Gamager-t vagy a G2A-t. Hiszen elég sok ilyen oldal létezik és én elég sokat is ismerek, így gondoltam megosztanám játékostársaimmal hogy nekik ne kelljen végignézni mind.


Ami fontos hogy én nem árusítanám ezeket csak megmutatnám hogy kitől vehető meg legolcsóbban, esetleg ha vannak hozzá kuponok is amivel még olcsóbb akkor azt is megosztanám.


Ti lájkolnátok egy ilyen oldalt? Érdekelne titeket?



2018. máj. 31. 11:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Őszintén? Nem.

Ha komolyan érdekel egy játék úgyis megveszem, akár teljes áron, ha meg nem fontos, steamen, humble bundle-ön, gogon úgyis le lesz akciózva egyszer, mellékesnek ott van a torrent sokak számára.

2018. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!