Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenne igény egy ilyen Facebook...

Lenne igény egy ilyen Facebook oldalra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gyakran feljárok Gyakorikérdésekre, hogy segítsek másoknak számítógép ügyileg. Egyetemista vagyok, de a napom nagy részében magamtól is az informatikával foglalatoskodom. Az volna a kérdésem, hogy lenne e igény egy Facebook oldal-ra esetleg, ahol főleg a közösség dominálna, ahol ellenőrzés alatt lennének tartva az emberek és igyekeznék segítséget nyújtani a kérdezőknek, valamint segíthetnének az emberek egymásnak is? Így valamelyest közvetlenebb lenne a viszony, valamint a segítségeken kívül hírek megosztására is lenne lehetőség.


Főleg a hardverek, driverek, játékok, perifériák, vásárlási tanácsadások, melyek dominálnának.


Kérlek írjátok le, hogy lenne e ennek értelme és bármilyen egyéb vélemény is jöhet.



#szoftver #Facebook #hardver #informatikai tanácsadó
2016. júl. 13. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Az elsődleges előny az lenne amit itt is valahogy meg kellene oldani, hogy kiszűrni a kamu kérdéseket és leginkább ez a túlzott anonymitás zavar mert ahogy elnézem csak 7-en vagyunk akik legalább fantázia nevet fel merünk vállalni és nem névtelenül ugatunk ha bajunk van.


Meg a hírek is jók lennének mert akik itt vannak sokkal kedvesebbek és normálisabbak mint akikkel prohardveren találkoztam eddig, és ott legalább egy normális közösséget is létre lehetne hozni.

De bármi más oldal is jó lenne erre, akár egy gyakorikérdések facebook oldal is és az moderáltabb lenne.

2016. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ezek a paraméterek már rengeteg helyen adottak, és ki lehet őket vesézni topicokban, többek között ezt az oldalt preferálom a legjobban

[link]

Itt van 1 szokásos közösség azon belül néhány ember, akik válaszolnak minden kérdésre az általad említett témakörökben is, így szerintem még egy ugyan ilyen a sok mellé nem lenne mérvadó

2016. júl. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nyilván ott a prohardver és a gépigény.hu, én is szoktam kommentálni mindkettőn, de szerintem kicsit mindkettő idegen. Prohardveren én gyakran segítettem másoknak, de ha én tettem fel kérdést sosem kaptam választ. Gyakorikérdéseken a problémám az, hogy ha valaki feltesz egy kérdést segítség helyett gyakran lehülyézik, pedig hát azért kérdeznek az emberek, hogy ne legyenek feltétlen hülyék :)


Mindenesetre elgondolkodom ezen és lehetséges, hogy neki vágok egy közösség kiépítésének. Talán a Facebook azért is jobb lenne, hiszen ott "kénytelen" az ember felvállalni az arcát.

2016. júl. 14. 02:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az lenne a legmegfelelőbb, oké, hogy ott az anonimitás háttérbe szorulhat, de túl tömör az oldal, túlságosan egyben van szerintem, mindenképp olyan felület kellene amely kategóriákra bontja a témákat és nem vegyíti, gondolok itt 1 frappáns domain címre, egy kis webprogramozásra meg némi design-ra, azt is lehetne felügyelni és áttekinthetőbb lenne...:)
2016. júl. 14. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 fersk ***** válasza:

"Talán a Facebook azért is jobb lenne, hiszen ott "kénytelen" az ember felvállalni az arcát."

(Sátáni kacaj).

2016. júl. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jogos, hogy az jobb lenne, de arra ott a prodhardver már. Nem gondolnám, hogy konkurenciája tudnánk lenni, még akkor sem, ha sokan esetleg nem szeretik. A Facebook-ot csak azért gondoltam jobbnak, mert könnyű elérhetősége miatt bárki tud csatlakozni, az is aki amúgy például nem hallaná sosem az újonnan létrehozott domain nevet.


Igen, a kénytelen-t én is ezért tettem idézőjelbe, a sátáni kacajod miatt. :)

2016. júl. 14. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!