Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes kontrollert venni? Ha...

Érdemes kontrollert venni? Ha igen milyet?

Figyelt kérdés

Vettem egy JY018 pocket drone-t. Nagyon tetszik jol funkcionál, csak az irányítással vannak gondjaim.

Mobiltelefonos alkalmazással irányítom és az egy kicsit nehézkes számomra. Egy ismerősöm a hasonló drónjához kapott távirányítót is, de az én csomagom azt nem tartalmazta (nem is kellett tartalmaznia:D )

Néztem az oldalon hozzá kontrollert és találtam is, de a leírásban azt írták DJI drónokhoz van, igy elegendő műszaki ismeret hiján nem merem megrendelni. Néztem még más oldalakon is vezeték nélkülieket, de nem tudom azok jók lennének e ehhez.

Milyen távirányítót vegyek hozzá? Aki ért az ilyenekhez tudna segíteni illetve tanácsot adni melyiket érdemes megvásárolni? :)

Előre köszönöm a segítséget! :D



2018. júl. 3. 13:49
 1/1 anonim ***** válasza:

egy dedikált távirányítóval biztosan könnyebben és precízebben tudod irányítani a gépet, mint telefonnal, illetve jobban be tudod gyakorolni az irányítást egy későbbi, másik drónhoz, ha majd tovább akarsz lépni egy másik gépre.


viszont hogy a te drónodhoz lehet-e külön távirányítót venni, vagy csak csomagban együtt és hogy külön milyen távirányítót (és hogyan) tudsz majd összepárosítani vele, azt érdemes lenne a gyártótól vagy a kereskedőtől megkérdezned, mert nem tűnik valószínűnek, hogy egy totál más gyártó által készített távirányítóval csak úgy működni fog. nem lehetetlen, de elég valószínű, hogy minimum bonyolultabb egy ilyet összepárosítani vele - ha egyáltalán lehetséges.


a DJI elég sok féle RC terméket és alkatérszeket is gyárt és árul, csomó RC modellező használja őket (nem csak drónhoz és repülőhöz, hanem autóhoz és hajókhoz is). egyáltalán nem kizárt, hogy a DJI távirányító akár használható is legyen egy másik cég által gyártott drónhoz is, ha a gyártó úgy készítette el, hogy használható legyen. alapvetően ez csak rádió frekvenciák és beállítások kérdése. viszont azrt mindenképpen érdemes ellenőrizned, hogy a te drónodnál mi a helyzet, mert ha nem úgy készítették, akkor szívhatsz vele.


egy gyors kereséssel rákerestem, úgy látom, hogy két helyen is találtam csak távirányítót kifejezetten ehhez a típushoz - persze azért ellenőrizd a leírásokat, hogy tényleg csak a távirányítót adják-e:

[link]


[link]

2018. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!