Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tippmix duplazzvelunk vélemény...

Tippmix duplazzvelunk vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Milyen %-os sikerességi aránnyal dolgoznak? Nem találni rólunk semmilyen véleményt sehol.

Én nem csinálom még, csak az ingyenes tippeket követem, elég szép nyeremények vannak és a vesztes tippeket sem szégyenlik úgy látom.

Thx the answers!



2018. nov. 12. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Soha, senkitől ne vegyél tippeket pénzért.

Ha olyan ászok lennének, akkor hülyére keresnék magukat a saját tippjeikkel, nem mások pénzét koldulnák ki. Logikus nem? Ez az, amire eddig egy tippadó sem tudott értelmes választ adni, pedig 1-2-től megkérdeztem már ezt.

Eddig egyetlen tippadót próbáltam, Maláj tipp volt a neve. Bár ezt is inkább azért, hogy legyen egy kézzel fogható statisztikám, hogy SZAROK. 1,5 körüli oddsok mennek el folyamatosan. Mondom, nincs értelme fizetni.

Meg úgy egyébként is. Te is megtudod nézni milyen meccsek lesznek ma :) MINDEN tippadónál ebben merül ki az "elemzés"

2018. nov. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Fisica ***** válasza:

Mivel a fizetők pénzén fogad, így neki nincs vesztesége, csak nyeresége. Neki megéri, neked nem :)

Ez szerencsejáték, vagy jön vagy nem.

2018. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

# 1/2 teljesen logikus. Anno beleestem ilyenbe, azóta az a csoport felszívódott. Sokan buktak fele több 100 ezreket. én is buktam vele de nem ennyire sokat(nem 100ezret)

Köszi a segítséget még1szer, arra jó volt, hogy visszahozz a valóságba! ;)

# 2/2 vajon milyen személyek dolgozhatnak a tippeket, full amatőrök?

2018. nov. 13. 20:41
 4/10 anonim válasza:

Sziasztok! Akiket esetleg érdekel a DUPLÁZZ Velünk-ről a véleményem! Azok ezen a linken elolvashatják azt amit én róluk gondolok. https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..

További szép napot mindnekinek!

2020. márc. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Sziasztok!


Sok ilyen oldalt kipróbáltam már, de ez volt az egyetlen ami bevált ! Én 2 hónapja használom a Foci és Tenisz csomagjukat, nekem nagyon pozitív tapasztalataim vannak velük. Tökéletesen működik a bankkártyás és a paypal utalás is a weblapjukon és átlátható az egész. Fizetés után azonnal kaptam e-mail üzenetet a sikeres fizetésről és az előfizetésem aktiv

lásáról is. A tippek nagyon jók. Igaz én csak kis téttel játszom, de így is sikerült a rokkant nyugdíjam háromszorosát megnyernem, aminek nagyon örülök. Az előfizetési díj sokszorosan visszajött, csak ajánlani tudom mindenkinek őket!


Írtam magamnak a statisztikát 2 hónapig folyamatosan. Kaptam 190 tippet, amiből nyert 138! Kellemes fogadást minden sportfogadó társamnak!

2021. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5/5 anonim válasza:


Hát ez gyenge egy reklám lett

2021. aug. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 alexanderSol válasza:
Én kötöttem nálunk egy egyhónapos Greg tippek csomagot kipróbálás szinten, és eddig (2 hét telt el) csalódás. Mondanám, hogy minden tippjüket megjátszom, de volt, amit azért nem tudtam, mert többnapnyi tippet raktak egy pakettbe, aminek a 75%-a nem jött be, majd letörölték az egész tippbejegyzést. Az utólagos törlést sokszor tapasztaltam. Megvan a napi 1-2 tippjük, amiből az utóbbi hétben kivétel nélkül mind veszteséges lett, előtte talán az 50%-a úgy en bloc. Vezetek statisztikát, hogy megnézzem az egyhónapos arányokat szigorú bankroll és játékstratégia mellett. Hervasztó minden reggel úgy ránézin a számlámra, hogy 1.6-1.9 közötti oddsok mennek el folyamatosan. Sokkal szarabb, mint amire számítottam. E mellett próbálják magukat marketingelni, de nekem sajnos külön idegseítő faktor a szar tippek utólagos elrejtése, viszont régi nyertes szelvényeket posztolnak folyamatosan. Ha valaki "nulla naposan" rájuk néz, halál sikeresnek és profinak tűnik a dolog. Közelebbről vizsgálva eddig számomra szomorú. Ha behozza magát, azért módosítom a véleményt.
2021. szept. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az en tapasztalatom szerint nagyon korrektek es segitokeszek raadasul a tippjeik is eleg jok. Akinek van lehetosege probalja ki mert korrekt csapat!
2021. okt. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 BG_ válasza:

Pff. Nem változott semmi, kipróbáltam őket idén is, 3 szelvényből amit küldtek egyik sem nyert, sőt még a meccseknek sem volt semmi köze a végeredményhez, 9 meccsből, 2 nyert...persze a pénzt eltettek és semmi kompenzációt nem ajánlottak.


Értem én hogy ez szerencsejáték és nem lehet a jövőt látni, de azért aki 0% sikerrel dolgozik, inkább ne csinálja!


Senkinek nem ajánlom, ne döljetek be az itteni reklámoknak, kuka tippek és és semmi jófejség!

2022. jan. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9/9 BG_ válasza:

".persze a pénzt eltettek és semmi kompenzációt nem ajánlottak."

Miért te úgy gondolod hogy egy random magyar tippadó majd garanciát vállal? Gumibelsőben élsz?

Ennek az a lényege, hogy a sok alacsony keresetű szefós fizessen nekik, abban a reményben hogy majd a 4 műszakos szalagmunka helyett beindul a tippmix biznisz

2022. jan. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!