Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends játékban,...

League of Legends játékban, rankeden 0lp-n hány meccset lehet veszteni, hogy ne ess vissza?

Figyelt kérdés
Solo q-ról van szó. Silver2-ben vagyok. 31lp-m volt. Egy győzelemért kapok 31-35 lp-t egy vereségért 8 -11 lp -t vesztek. A 31 lp -n négyszer kikaptam. Az utolsó vereségem +8 lp-n volt,tehát 0-lp- n még nem vesztettem. Ha megint kikapnék,szerinterek visszadobna? Lose streak miatt gondolom. A meccseimen többnyire s1 től g2-ig terjedő játékosokkal játszom.

2019. máj. 17. 11:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Az mmr kalkulátorokat sem értem. Valamelyik Gold3-ra kalkulál.
2019. máj. 17. 11:42
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha feljebb lépsz egy szintet, akkor is van LP-d, csak nem írja ki, ez attól függ mennyit nyertél és vesztettél. Ha pl 2 győzelemmel mész fel, mivel 1 nyerésért kb 30 lp-t kapsz, akkor kb 60 pontod van, amiből veszthetsz (de te 0 lp-t látsz).

Ha meccset nyersz és az lp-d több mint 0 (amikor felléptél az adott divízióba), akkor a plusz (vésztartalék, hogy ne ess azonnal vissza ha vesztesz egyet) megszűnik.

Mivel neked már volt több lp-d, mint nulla, ezért ez a kis tartalék megszűnt, tehát ha 0 lp-n vesztesz, akkor visszadob egy rangot.

2019. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Silver 4ből dobott Silver2-be,nem kellett promot játszanom. Akkor éppen win streak-em volt,4 win zsinórban.
2019. máj. 17. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!