Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek melyik a lagjobb...

Vdiina2019 kérdése:

Szerintetek melyik a lagjobb Stephen King könyv?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a véleményetek. Esetleg TOP listát is írhattok.

2019. aug. 14. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Az. Ha érdekel miért ( nem kérdezted de) azért mert a legnagyobb hatással volt rám, de ez személyes. Van benne egy nagyon személyes dolog, de alapvetően: számomra zseniális, brutális, tanulságos. Röviden: egy félisten.
2019. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Az

Állattemető

Ragyogás

Sorvadj el!

Csak ezeket olvastam de ezek mindegyike tetszett.

2019. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1,Újjászületés

(1,5:A sárkany szeme)

2,Végítélet

3,Borzalmak városa

4,Rémkoppantók

5,Kedvencek temetője

6,Napkutya

7,A fekete ház

8,Ragyogás

9,Ezüst pisztolygolyók

10,Atlantisz gyermekei


Bár nem szívesen rangsololom😹

2019. aug. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Én mint Stephen King könyvgyűjtő sem szívesen rangsorolom, de a30-ból amit eddig olvastam azt mondanám hogy

1. Duma Key (az első minden könyv közül amit 4. elolvasással sem bírtam letenni, és az első amit egyáltalán valaha újra bírtam olvasni)

2. Setét torony (1-7+kieg.)

3. Halálsoron

4. Ragyogás-Álom doktor

5. Az

6. Mr. Mercedes-Aki kapja marja-Agykontroll

7.Tűzgyújtó

És még sok más, mindet imádom, olvastam már az Állattemetőt, Halálos árnyék, Cujo, Mágus (avagy a sárkány szeme) borzalmak városa, 11.22.63. stb. :)

2019. aug. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! A legelső (és eddig egyetlen) könyv amit King-től olvastam az a Joyland-volt. Én most az Az-t szeretném elkezdeni, és örültem, mert láttam a TOP listáitokban. Mégegyszer köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 15. 21:56
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Jujj a Joyland is iszonyat jó :D azt is 2x olvastam ^^
2019. aug. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

az Az nem éri meg . túl van hypolva.

spoiler

gyerekek bsznak pszihopatákkal tele ,

aztán kiderül , hogy Az valami idiótaság csak pedig én normális magyarázatot vártam ... nekem nem jött be

2019. aug. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Én kevés könyvét olvastam még, kicsit ponyva kategória azokhoz képest amiket szeretek (vállalom a lepontozást :) ), de a Christine tetszett. Megható a férfibarátság ábrázolása benne.
2019. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nekem mindig stephen king volt a kedvenc íróm és tizenhat könyvét elolvastam szerintem a ragyogást mindenképp olvasd el hihetetlen jó nagyon ajánlom
2019. szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!