Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok nekem valami jó...

Ajánlanátok nekem valami jó tinikönyvet, amit le tudok tölteni a netről? Valami olyasmit szeretnék ami a való életről szól, nincsenek benne vámpírok és max.1-2 kötetes.

Figyelt kérdés

Unatkozok és szeretnék valami jót olvasni:)

Légyszi linket is adjatok hozzá, előre is köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 13. 02:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Vedd meg inkább könyvbe, esetleg menj könyvtárba, hidd el, sokkal élvezetesebb olvasni.:)

Ha érdekel a történelem, akkor ajánlom:

Mary Hooper - Édességek kicsiny boltja

és a Szirmok a hamuban című 2 kötetét

Lányregény, szerelemmel, barátnőkkel, de 1665-ban játszódik Londonban, a pestisjárvány idején. Fantasztikus könyv, lebilincselő, csak ajánlani tudom.:)

2010. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kisherceg

legalább 2x olvasd el, mert nehéz megérteni, viszont nagyon jó, ha valóban sokat olvasol és szeretsz is akkor át tudod élni az egészet

2010. júl. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

hát figy itt keresgélhetsz xD


[link]

[link]


asszem itt vannak olyan könyvek is melyek nem vámpírosak xD

2010. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat, a kisherceg kötelező volt, tényleg 2x kell elolvasni, de jó
2010. júl. 21. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!