Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki leírná Leiner Laura:...

Valaki leírná Leiner Laura: Iskolák Országos versenye című könyvének a tartalmát?

Figyelt kérdés
A könyvet már én is olvastam, de sose ment a tartalomírás. Egy német feladathoz kell, ezért kérném szépen, hogy lehetőleg egyszerűen fogalmazzatok, mert ezt utána nekem le kell fordítani. A könyvvel kapcsolatba beleírhatjátok azt is, hogy trilógia, mikor jelent meg.... Előre is köszönöm szépen! :)

2019. aug. 21. 09:47
 1/2 anonim válasza:
100%
A Trilógia első része 2017-ben jelent meg.Szemmel követhetjük azt, hogy Hannát kiválasztják egy csapatba ahol 3 másik emberrel lesz együtt. Bernadett, Lóri, és Zsombi. Az Iskolák országos versenyén különböző feladatok várják az ország más-más helyéről érkező tanulókat. Matematikai, sport, és hasonlók. Hanna édesanyja elhunyt, így nehéz szívvel hagyja otthon az apját. A verseny a Bükk-ben játszódik 2héten keresztül. Kornél a fekete csapatból, igen jóban lesz Újvári Hannával. A legtöbb csapattal jól kijönnek majd, de lesz olyan, amivel meg gyűlik a bajuk. Nehéz döntések előtt állnak a játékosok. Bármelyik csapat kieshet. A legfontosabb kérdések: Mi lesz Hannával és Kornéllal? Ki fog nyerni? Ki barát, és ki az ellenség? Remélem segítettem valamennyitxd
2019. aug. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gretahajnal válasza:
100%
A főszereplő Hanna akinek már egy éve eltávozott édesanyukája és az első kötetben próbál kicsit élni hagyni magát mármint állandóan a ténnyel van elfoglalva és apukájára próbál vigyázni. Az igazgatójuk bejelenti hogy ebben az évben kisorsolták hogy az ő sulijuk ( Szirtes) is részt vehet. Hanna matekosként menne de az elején nem akar elmenni. Bernadett vízilabdásként, Lóri gyúr, Zsombi pedig valami robotika, puzle versenyt nyert csak az egy idő múlva baj lesz hogy zsombi kicsivel fiatalabb zsombi kilencewdikes a többiek pedig tizenegyedikesek. Eközben Hanna szerelmes lesz. Kiderül hogy eddig a versenyen a legjobb fej csapat a legbunkóbb és emellet mind iszonyat izgalmasak a feladatok, vicces jelenetek is vannak benne szóval egyszerűen csak imádni lehet
2020. febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!