Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laura Ég veled c....

Leiner Laura Ég veled c. könyvének miértpont Ég veled a címe?

Figyelt kérdés

Most olvasom másodjára, nagyon szeretem, de egyszerűen nem értem miért ez a címe. A korábbi könyveiben mindig valamilyen könyvbeli utalás volt a cím. A Bexi-sorozatban ugye a dal címek, az Szjg-ben pedig az eseményekre vagy Reni lelki állapotára utalt a cím.


De itt semmi ilyesmit nem vettem észre, szóval ha valaki tudja akkor nagyon örülnék a válaszának.

:*



2018. márc. 15. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok tuti benne, én azt mondanám, hogy, mert búcsút kell vennie az anyja emlékétől, és végre élnie kell, mert persze emlékeznie kell és fog is az anyjára, de ne temesse el magát. A könyvben is ez van, hogy új emberekkel, új helyzetekkel lassan azért kezdi feldolgozni a veszteséget. Én erre tippelek.
2018. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Óó köszi, erre én nem is gondoltam.

Kiváncsi vagyok akkor a következő résznek mi lesz a címe.

2018. márc. 16. 07:53
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Az első válaszolónak igaza lehet, de én arra tippeltem magamtól, hogy az apukája miatt. (Mert ugye ő akarta, hogy menjen el a versenyre, de Hanna nem szerette volna egyedül hagyni. Aztán mégis elment, és akkor “ég veled”)
2018. márc. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
vonatkozhat az anyja iranti kotodesre, arra, hogy az apukajat es a komfort zonajat is elhagyja es azt is, hogy a kiesett csapattagoktol baratoktol bucsuzik. Nekem nagyon tetszik ez a cim, sok mindent bele lehet kepzelni. :)
2018. márc. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez lehet az oka :)
2018. okt. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!