Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Meg van valakinek a Twilight...

Meg van valakinek a Twilight konyvek barmelyike pdf, word formatumban?

Figyelt kérdés
Ha valakinek meg van leci kuldje el privat emailba. Koszike. (a neten amiket le lehet tolteni nagyon rossz minoseguek...)
2010. júl. 15. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem megvan a Twilight és a New moon,de mivel én nem olvastam,nem tudom milyen minőségű

2010. júl. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem megvan az 5. rész és az első rész Edward szemszögéből.Ha gondolod holnap elküldöm,mert az otthoni laptopomon van.Ha érdekel jelezd és holnap átküldöm.
2010. júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
első és második válaszoló: megkérlek küldjétek el nekem.... köszike előre is....
2010. júl. 15. 20:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Priviért cserébe elküldöm mindkettőtöknek:) mindet:)
2010. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem megvan az első,negyedik és ötödik könyv, és tudok egy blogot, ahol a bree tannert fordítják
2010. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
léci írjatok ide minden infot amit tudtok, hogy hogyan tudnam megkapni a könyveket pdf, vagy word formátumban, vagy esetleg írjatok emailt. köszi előre is :)
2010. júl. 16. 19:42
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem megvannak 1-4 ig ha kellenek irj egy emailt.
2010. júl. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

légyszi nekem is küldjétek el nekem az első és második rész megvan, ha valakinek kell, eltudom küldeni.

az Eclipse a Breaking Dawn és Midnight Sun kellene.

köszi előre is

2010. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*az összes megvan
2010. aug. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!