Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek ebben a történetbe...

Szerintetek ebben a történetben van fantázia?

Figyelt kérdés
Gondolom mindenki hallott már a szörnyről az ágy alatt, amitől kisgyerekek félnek, illetve az elméletről, hogy a kormány telefonokon, számítógépeken és a tévén keresztül megfigyel minket. Ez a sztori egy naív fiúról szól, aki lefekvéskor mindig jóéjszakát kíván az ágya alatt lévő szörnynek, és a laptopján keresztül az ügynöknek, aki megfigyeli. Egy nap (még nem teljesen találtam ki hogyan) veszélybe kerül, talán a kormány akarja elkapni, és a szörny, illetve az (volt) ügynök összefog, hogy megmentse, mivel érzelmi kapocst alakítottak ki vele. Ezután folyamatosan menekülnek és útközben megküzdenek ügynökökkel és szörnyekkel.

2019. okt. 4. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes téma lehet belőle, ha jól alakítod ki. Sőt, ha akarod még nyomasztó, hidegrázós is lehet. Attól függ igazán, hogy mit szeretnél elérni.
2019. okt. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egész jó alap, csak NAGYON könnyű egy nagyon zs kategóriás sz@rt kihozni belőle, persze lehet egy fantasztikus könyv is
2019. okt. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Klassz történetnek tűnik bár ez a szörny és volt ügynök összefognak dolog kicsit mese ízű de ha jól van megírva,akkor élvezhető az is.A kisfiú máris a kedvencem pedig még egy sort sem olvastam a történetből
2019. okt. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez direkt van :D Egy bizarr történetet szeretnék belőle kihozni, abszurd elemekkel :D
2019. okt. 9. 17:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden jót hozzá!
2019. okt. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Ötletként szerintem fenomenális, és boldog ember lennék, ha rámírnál pont e hozzászólás privát üzenet linkjén, amikor lett valami, és küldenéd átnézésre! Érzésem szerint hatalmas lehet, nem kérek említést vagy részesedést az ötlet mozdítható rajongója lettem kb. Ha ennyire elmésen tudsz sztorit szőni is, akkor nagyjából három hidrogénbomba lehet elégséges az elsöprésedre.
2019. okt. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*, az
2019. okt. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) :D Nagyon jól esnek a szavaid. Több projekten is gondolkodom, írok, ha ebből lesz valami.
2019. okt. 11. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!