Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok nekem ajánlani...

Tudnátok nekem ajánlani könyveket?

Figyelt kérdés

Szeretem ami fejletlen korba játszódik szeretem a harcot, háborúskodását, mitológiai történeteket, nem baj ha kicsit vérengzős akár kicsit horror elemeket is tartalmazhat de modern korban is játszódhat a történet

A lényeg, hogy legyen benne valami fantázia, valami természet feletti és ha lehet komoly könyvről legyen szó az ilyen vámpíros meg egyéb tinikönyveket nem szeretem.



2019. jún. 30. 01:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Olvastam trónok harcát valami hasonló is jó lenne
2019. jún. 30. 01:28
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Robert E. Howard műveit ajánlom, erre épül a Game of Thrones is, hiszen Howard nevéhez fűződik a sword & sorcery műfaj.


Tehát ő írta a Conan a barbár történeteket, Kull, - esetleg Solomon Kane még tőle ami tutira be fog jönni.


Aztán Fritz Leiber, aki szintén a műfaj egyik legnagyobb alakja, tőle a Fafhrd and the Gray Mouser történetek.


És természetesen Michael Moorcock-tól is szinte bármi, ő a SAGA egyik alapítója is, a Sword & Sorcery műfaj egyik legnagyobbja. Tőle bármelyik Elric történetet ajánlom.


Martin hozzájuk képest ócska ripacs, csak csendben mondom!

2019. jún. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Viszont várok még válaszokat !! Minél többet :D

2019. jún. 30. 15:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Madeline Miller: Kirké

Clive Barker: Korbács

2019. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Andrzej Sapkowski Vaják sorozata.

Ha ezt még nem olvastad, akkor a leírtak alapján telitalálat lesz nálad. Nekem személyes kedvenc sorozatom, huh elképesztően jó! :D

2019. jún. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nektek is köszi! de jöhet még bőven!! :D
2019. júl. 1. 00:29
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én Jack London könyveit ajánlanám neked:

Jack London: A vadon szava

Jack London: Az éneklő kutya

Jack London: A beszélő kutya

Széchenyi Zsigmond: Ahogy elkezdődött (Arról szól, hogyan vált Afrika-vadásszá Széchenyi Zsigmond)

2019. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A hamis herceg
2019. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!