Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki olvas még papíralapon...

Valaki olvas még papíralapon könyveket?

Figyelt kérdés

Kaptam egy utalványt, vettem egy könyvet, megrendeltem, minden.

Erre megtalálom ugyanazt a Scribd alkalmazásban... :( Valami olyat kellett volna választanom, ami ott nincs fent...


2019. nov. 29. 23:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%

Én szinte csak papíralapút olvasok. Sokkal jobb szeretem a kezemben tartani, a táblagépen való olvasás sose vonzott.

18/L

2019. nov. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
De igazából most 1000 foeintot kellene ráfizetnem, lehet át sem fogom venni. Amellett hogy sok hely. Ha meg utazol, akkot a telefont, tabletet könnyebb is magaddal vinned.
2019. nov. 29. 23:58
 3/38 anonim ***** válasza:
95%

Látom a táblagépes könyveknek is az előnyeit, de sosem mondanék le a papíralapú formátumról. Nekem úgy az igazán az élvezetes a könyvolvasás, borítóval, lapozással meg mindennel együtt.

És a végén kitehetem minden elolvasott könyvemet a polcra, amolyan trófea gyanánt :D


25/F

2019. nov. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
73%
Én már nem, áttértem az ebook–olvasó micsodára. A Jane Eyre című könyvet már azon olvastam, legalább nem áztak el a lapok amikor a lány mellett meghalt az ágyban a barátnője... Az nagyon kicsinált, reggel sírva ébredtem fel... Az Édentől Keletre sem semmi, azon fiú létemre nem sírtam, de azért eléggé le voltam döbbenve...
2019. nov. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim válasza:
94%
A könyveimnek az akumlátora még sosem merült le
2019. nov. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Valami olyat kellett volna választani, ami nem jelent még meg, csak előrrndelhető éy ott nincs még fent...

Egyébként annak is van havidíja, szóval...


Azért átvegyem, nem?

2019. nov. 30. 00:24
 7/38 anonim ***** válasza:
88%

Ha megrendelted, nyilván vedd át.

Egyébként a legálisan megvásárolt könyvek árából kap valamennyit a szerző (nagyon keveset egyébként), ha már elektronikusan veszed, legalább legális e-könyvet vegyél, ne ezt a scribd-t használd. Hidd el, én megértem, ha valakinek nincs pénze könyvre, de ha van pénzed, és megveszed, ami megtetszett, azért ne kelljen már sajnálkozni. Te se örülnél, ha mások ingyen szereznék meg azt, amiért sokat dolgoztál.

2019. nov. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
63%
Igen.
2019. nov. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
77%
En uzleti konyveket olvasok. Alahuzogatom a fontosat,van,amikor eloveszem es atfutom.
2019. nov. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Csak olyanokat olvasok. Még könyvtárba is járok. Egy dínó vagyok.
2019. nov. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!