Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki olvas még papíralapon...

Valaki olvas még papíralapon könyveket?

Figyelt kérdés

Kaptam egy utalványt, vettem egy könyvet, megrendeltem, minden.

Erre megtalálom ugyanazt a Scribd alkalmazásban... :( Valami olyat kellett volna választanom, ami ott nincs fent...


2019. nov. 29. 23:54
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Hmmm,én ebook/tablet/mobilon szeretek olvasni!

De ez nem azt jelenti hogy nincspapír alapú könyvem vagy nem vásárolok!

A könyvespolcon jól mutat,illetve ajándékba szoktam venni.


De pl erotic fantasy könyv a könyvespolcon?! Főleg kisgyerek esetén?!Hm?


És különben is,kinek,mi köze hogy mit olvasok,főleg járművön?!


Meg nem tudom ki hol és hogy szeret olvasni,de például az olvasólámpa nem zavarja a szemeteket?!

A könyv oldalai nagyobb eséllyel lehetnek "szellemképesek,elmosódottak", törik a gerince,lapok hiányozhatnak belőle...


Én 99%-ban a telefonomról olvasók,jobb a fényerő,betűméret,automatikus görgetés....


A teló így mindig kéznél van,látom ha keresnek,illetve tudok netezni is.


(Lepontozni le lehet,DE nem azért vagyunk itt :P)

2019. dec. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
0%

#30- Te a valóságban is ilyen agresszív vagy, vagy csat itt a GYK-n kompenzálod az elfojtásaidat?

A kommentemet különben sem neked címeztem, hanem a 20-as válaszoló kommentjének gondolatait vittem tovább.

2019. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Én szinte csak papíralapú könyveket olvasok (azért írom, hogy “szinte”, mert régebben volt, hogy laptopon olvastam el egy-egy könyvet, de erről már leszoktam, táblagépem pedig nincs). Egyébként értem, miért szeretik sokan az ebookot, de nekem annyira hozzátartozik az élményhez , hogy kézbevehetek, átlapozhatok, megszagolhatok (:D) egy könyvet, hogy nem mondanék le róla. Na meg imádom kipakolni őket a polcomra, hogy mindig lássam.
2019. dec. 4. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Az író, a fordító, a szerkesztő és a kiadó is rengeteget dolgozik azért, hogy a könyv megszülessen.

Lopás letölteni. Tudom, hogy sokan csinálják, én sem vagyok szent. De ez lopás!

Miért sajnálsz 1000 forintot ráfizetni? Hány óráig olvasod a könyvet? Egy moziért is kifizet az ember vagy 2 ezer forintot.

Pedig a könyv még nagyobb nyomot hagyhat benned. Nem csak addig szórakoztat, amíg olvasod.

Egyébként el is lehet adni utána, ha vigyáztal rá.


Én kb 100 könyvet vettem idén, ennek nagy része papír alapú, kisebb része e-könyv, amit olvasón olvastam.

Tableten, telefonon nem érdemes olvasni, nem tesz jót a szemnek. Scribid azontúl, hogy illegális, nem is tudod olvasón használni.

2019. dec. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
Milyen jó, hogy vannak ebben az országban emberek, akik megengedhetik maguknak száz könyv vásárlását évente. Ha csak átlagos könyvekkel számolunk amelyeknek darabja négyezer forint, akkor ez ha nem tévedek majdnem félmillió forintot kóstált. Én örülök ha ennyi idő alatt nyolcat–tizet meg tudok venni, arra is rámegy ingem, gatyám. Mezítelenül pedi nem mehetek ki az utcára, fáznék vagy megbotránkozást keltenék a fiatal lányok körében. Fellengzősködni lehet, de kérdéses másoknak mennyire szimpatikus. Számomra ez inkább visszataszító, olyan mint amikor bizonyos sportolók istennek hiszik magukat, ugyanakkor valahol a béka feneke alatt vannak. Emberségből akkora nagy nullák amekkorát még nem is láttam...
2019. dec. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
#35 Akkor menj könyvtárba, cserélgesd a régi könyveidet rukkolán, add el a régieket és vegyél újat, stb., de ha elmúltál húsz, akkor érezd már gáznak, ha csak úgy ellopod (tiniknél még hajlandó vagyok megérteni).
2019. dec. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

#35,31-es vagyok,nem évi száz könyet veszed.De az ekönyv ~1000 forinttal olcsóbb és nincs szállitási idő.

Én szerencsés vagyok,nincs az ismeretségi körömben szépirodalom-vers-próza kedvelő.

Jó ideje a galaktikabolt.huról "havi akciósakat" rendelem,illetve évi 2-3 alkalommal liráról.

Próbálok előre látni,születés és névnapok,karácsony,csak-úgy-ajándékba.

Nem feltétlen pénz kérdés!

Oké,a legközelebbi könyvesbolt/Antikvárium nálam ~30 km,kocsi nincs,a házhoz szállitás ~1200 ft (az utiköltség se kevesebb!).

Antikváriumba eleget csalódtam,nem olcsobb,volt hogy 2 hónapot vártam a "salátára"...

Könyvtár változó;az olvasó terem használata ingyenes.Ki is lehet hozatni a könyvtár térből,másnapra vagy hétre félretetetni amit böngészel.(Könyvtárra válogatja,nem árulják a könyveket,de van amit megvásárolhatsz.Én az olvasótérbe futottam bele Asimov -Robotok-Az emberformájú gépek cimű könyvébe,amit meg is vásárolhattam)

2019. dec. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
50%

Elhoztam végül.


Amúgy vettem egy mádikat is, az új, még sehol nincs.


Hát igen, szerintem is drágák. Egy jó könyv, 3-5.000 forint.


Meg azért is jó ez e-könyv, mert nem tudják, mit olvasol, meg utána, ha kiolvastad se foglalja a helyet.


Scribdnek komoly havidíja van, koránt sem ingyenes. Az illegális az ncore és társai.... Véleményem szerint.



Amúgy mióta nem a kötelezőket kell olvasnom, szeretek olvasni.

2019. dec. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!