Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az gáz ha olvasok?

Az gáz ha olvasok?

Figyelt kérdés
Mármint tudom hogy segít és növeli a szokincset de mindig amikor megyek az utcan csak nagymamak es nagypapak olvasnak es a velem egykoruak mar egyaltalan nem olvasnak.

2019. dec. 2. 23:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az.
2019. dec. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ok
2019. dec. 2. 23:18
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Istenem😪🤦‍♂️
2019. dec. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem gáz, de utcán ne olvassál. Annyira belemerülsz, azt lelépsz a kocsi elé. Hallottam egy srácról, akinek bele volt dugva a fülébe a zene, sínen nem is nézett körül (vagy lehet, hogy épp nem működött, nemtom, de akkoris még körülnézhetett volna), hogy piros a lámpa, és lelépett a vonat elé, és meghalt. Mert szal annyira benne volt a saját kis világában, meg nem hallotta, hogy sípol a vonat, mert fülében volt a zene, és nem törődött semmivel.
2019. dec. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért ciki az olvasás?!

Amúgy jó hobbi!

Hát nem tudom,én ha úton vagyok,hangoskönyre/felolvasásra teszem a telefont és fej/fülhallgatón át.


Ez a "jajj elüt a vonat,kocsi...." meg egyéni!A közlekedési szokásoktól is függ,illetve helyismeret.


Az olvasás nem kor kérdése,szerintem.

Bár sokan a "kötelezőt" se olvasták.

De erőltetni se érdemes.

Van aki szivesen olvas,van akit más köt le.


(Nekünk 2014 óta nincs tv-nk.Én olvasok,párom zenét hallgat.Délutánonként közösen filmeket,sorozatokat szoktunk nézni,laptopról,illetve tv+pendrive.Letöltő oldalakról,torrentről beszerzem ami érdekel.

Igy nincs olyan hogy bealszom a várt film alatt,vagy jajj lemaradtam róla.

A hírek,időjárás,politika,reklámok meg egyebek így ki vannak zárva)

2019. dec. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki nem olvas az utcán, még nem következik, hogy máshol sem. Az emberek többsége nem olvas utcán csak az otthonában.
2019. dec. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha mindenki az út közepén sz***k akkor te is, mert az a normális? Az a nem gáz?
2019. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
89%

Utcán olvasni?? Leülsz a parkba??? Vagy baktatsz??


Szerintem nem gáz olvasni, vannak mai modern könyvek, nem csak az, amit 1900-ban adtak ki.... Utcán, főleg fagyhalálban nem olvas senki....


Meg vannak ebook olvasók, telefonok.... Nem véletlen, nem kell a mázsás könyvet magaddal vinned....


Én a kötelező olvasmánxokat mind utáltam... Amit meg magamtól olvastam, azt érdekes nem...


De egyébként biszon valóban van, hogy kiröhögik az embert érte...


Telefonon azt sem tudják, mit olvasol....

2019. dec. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Szerintem nem gáz olvasni, vannak nagyon jó könyvek, komolyan, csupán annyi, hogy nem szeretem cipelni, ezért tableten olvasok. Gáznak nem gáz, a magzint, újságot olvasni sem gáz... De ne utcán tedd, miközben elütsz valakit! Én még nem is láttam ilyet. Nagypaptá sem.

Plázában volt egy cuki nyugdíjas bácsi, aki mindig bejárt olvasni, megnézte a könyvelet, hazavitte, nagyon meghatódtam, lehet félreértette, hogy sokat bámultam, de annyira cuki volt, annyira megérintett, nagyon aranyos öregúr volt... ❤️

2019. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed, hogy a korosztàlyod nem olvas? Én egyrészt nem olvasok az utcán, másrészt nem papír alapon szoktam, szóval ha lát is valaki olvasás közben sem tudja.

Kár általánosítani

Olvasni menő és jó dolog még mindig. Ne foglalkozz másokkal

2019. dec. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!