Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Wattpad ALKALMAZÁSON hogyan...

Alana Alone kérdése:

A Wattpad ALKALMAZÁSON hogyan tudnék képet linkelnia fejezetek elejére?

Figyelt kérdés

Szóval. Letöltöttem a wattpad alkalmazást a telefonomra, mert egyszerűbb így használni, mint laptopon magát a netes oldalt. Azonban fellépett egy probléma.

Ugye a netes oldalon, amikor új fejezetet írok tudok feltölteni vagy belinkelni egy képet, gif-et az arra kijelölt helyre. Viszont az alkalmazásba csak youtube videót dob fel meg feltöltést. A link nincs ott, viszont én csak ezért nem szeretnék képeket letölteni a telefonomra, hogy oda fel tudjam tölteni, de szeretném ezzel színesebbé tenni a történetemet, hogy képeket csatolok az adott fejezet témájában. A konkrét kérdésem az az, hogy csak én vagyok béna és nem jövök rá, hogy hogy kell linkelni, vagy ezt a funkciót kihagyták az alkalmazásból és csak neten érhető el?

A válaszokat előre is köszönöm. :)



2020. jan. 4. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Csak olyan képet tudsz csatolni, ami fenn van a telefonodon.
2020. jan. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De kár. :(

A választ viszont köszönöm. :)

2020. jan. 5. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!