Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potter könyvek közül...

A Harry Potter könyvek közül csak az első résznek van jubileumi kiadása?

Figyelt kérdés
Mert a Bölcsek kövét már megvettem angolul még régebben, viszont griffendéles borítóval (mivel csak olyan volt a boltban), és most láttam mardekáros borítóval is, de nem látom értelmét megvenni azt is, mivel az első rész már megvan angolul és magyarul, ráadásul karácsonyra megkaptam németül is. Van esély rá, hogy a többi résznek is lesz hasonló kiadása vagy nem?

2020. jan. 5. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy csak az első résznek van ilyen házas kiadása. A többit nem láttam a könyvesboltokban, és a molyon is csak az elsőnél van fent ilyen.
2020. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Most novemberben adták ki, gondolom ha sokan veszik majd kiadják A Titkok Kamráját meg a többit.
2020. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


Azóta megnéztem a Bloomsbury honlapján, már a Tűz serlege is előrendelhető (ezek szerint magyarul azért nem találtam mert az első is csak nemrég lett kiadva)

2020. jan. 5. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Nemrég írta ki a magyar kiadó facebookra, hogy jön a 2. kötet is évfordulós verzióban. :)


[link]


Angolul a 4. kötetnél jár az új kiadás.

2020. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!