Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent johanna gimi?

Szent johanna gimi?

Figyelt kérdés
A szjg 5. Kötetében (remény) miért ennyire köcsög és bunkó Cortez Renivel miután Halloweenkor összevesztek a kitalált barát miatt? Értem én, de szerintem nem kellett volna ennyire bunkónak lennie Corteznek..

2020. jan. 11. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd az irónőt!

Leiner Laura [link]

Vagy az FBjén

2020. jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
szerintem csak hirtelen harag.biztosan mindenki tesz olyat hirtelen haragban , amit majd nem soká megbánik.és cortez is megbánta
2020. márc. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
hat haragudott rá, de szerintem egy kicsit túlreagálta. azért túlléphetett volna rajta, nem annyira nagy dolog ez, és főleg amikor tudta, hogy még megvan a párizsi "barátja" akkor (is) be akart nála bevágódni (pl. állatkertben vett neki kajat). Amikor meg megtudta, hog ez csak kamu nyilvan haragudott ra, de azért hamarabb meg kellett volna bocsájtania Reninek...
2020. ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!