Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki hogy írná meg a maga Szent...

Ki hogy írná meg a maga Szent Johanna Gimi c könyvet, ha ő lenne Leiner Laura?

Figyelt kérdés

A verzióm:

Ricsi már SZJG-be járt, amikor a wc-be meghalt egy baleset miatt. Egy év múlva jönnének a főhőseink (akik ugyebár Reni naplójában vannak benne, és továbbra is Reni szemszögéből olvasnánk az egészet) akik nem hallottak a tragédiáról, addig a pillanatig amíg nem kérdezi meg Cortez: hol van Ricsi?

(Mert tudja hogy a barátja az ide járt, és ő se hallotta azt h a Szent Johannának Ricsi képében van egy szelleme) Az osztály meg kiderítené pontosan mi történt, miközbe megismernénk szegény kísértetünk tragédiáját.


Ennyi lenne az én verzióm, most jöhetnek a tiétek ^^



2019. okt. 22. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ott a merengő vagy a wattpad menj oda.
2019. okt. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Akkor ez azt jelenti, hogy Ricsi volt Hisztis Myrtle?!


Amúgy Corteznek nem tűnt fel három hónap alatt, hogy a barátja eltűnt?

2019. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
é nem tűnt fel senkinek hogy a wc-ben ragadt egy ember? a wcket napona takarítják.
2019. okt. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

És nem vették észre Ricsit egy napon belül? Ez a természetfeletti szál nem illik a SzJG alapkoncepciójához, ami annyi, hogy elmeséli egy átlagos lány életét.


Amúgy ha nekem kéne megírnom, a történet ugyanaz lenne, csak Kinga szemszögéből lenne elmesélve, ugyanis annyival jobb karakter, mint Reni.

2019. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Guys...Ricsi a storyban már elvan temetve, amúgy uccsó neked mondom h Reni szerencsétlenkedése baromi idegesítő tud lenni nemtom h te így vagy e vele xd
2019. okt. 23. 21:29
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De ha már megvolt a temetés, Cortez miért kérdezi meg, hogy hol van? A válasz: a sírban. És mint legjobb barátja, ezt nyilván tudja.
2019. okt. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Napsugar B válasza:
100%
Én úgy ahogy van csak szerintem lehetne az 1-4 kicsit izgalmasabb meg én nagyon kíváncsi lennék a gimi után is hogy mi van, de azért 18 évesen már valószinúleg abba hagyná a napló irást :)
2019. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
a tiéd bocsi, ne pontozz le, de borzalmas, nekem az lenne max. a változtatás, hogy Cortezék előbb jönnének össze, akkor amikor még Arnold is ott van, lenne egy nagyobb bonyodalom, amikor a fiúk megmondják Arnoldnak, hogy mennyire hülye, és Arnold nem csókolná meg Renit.
2021. ápr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! szerintem én meghagynám az eredeti sztori nagy részét, talán Kiingának adnám Virág helyét, de ezt is csak azért, mert valahogy jobban el tudnám képzelni. És amin talán változtatnék az a 7. rész. Egy kicsit több eseményt raknék bele, de nagyjából azt is hagynám.
2021. ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!