Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyenek voltak Bellatrix-ék...

Milyenek voltak Bellatrix-ék a Roxfortban?

Figyelt kérdés

Bella: Szerintem ő köcsög volt mindenkivel

Narcissa: Ő szerinted mindenkivel összefeküdt

Androméda: szerintem ő volt az, aki a saját dolgaival foglalkozott

Lucius: kb mint Draco



2020. jan. 14. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem:


Bella: rosszakaratú, gyakran megátkozta a mugliivadékokat, szóval folyton büntetőmunkán sikálhatta az edényeket, amit nagyon utált. A szobatársai féltek tőle. Nem volt kiemelkedően jó tanuló.

Andromeda: csendes, de érdeklődő. Lassan rájött, hogy a mugliivadékokat cseppet sem mások, mint ők. Lassan összemelegedett Teddel. Aránylag jó tanuló.

Lucius: tipik aranyvérű, folyton hangoztatja, hogy mennyire sok pénze van, és a családja tulajdonaival büszkélkedik. Lefizeti a lefizethető tanárokat, így aránylag jó tanuló.

Narcissa: úgy vonul az iskolában, mint egy királynő. Nem érdekli senki és semmi, max a szűk baráti körével társalog. Majdnem kitűnő tanuló.

2020. jan. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez jó, de Bellatrix okos volt, és erős szerintem SVK-ból tuti kitűnő, így bűbájtanból is meg talán még bájitaltanból.

Viszont Narcissa mint majdnem kitűnő tanuló?

2020. jan. 15. 10:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valaki okos és tehetséges, nem jelenti azt, hogy jó tanuló is. Bellát szerintem nem nagyon érdekelte a tananyag. Az SVK is csak mérsékelten, őt az SV érdekelte volna, ha van olyan:D

Narcissa szerintem szorgalmas volt, olyannak tűnik, akinek fontos, hogy tudja az alapokat.

2020. jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igaz, de nem arra gondoltam, hogy jó kislány módjára leül házit csinálni, meg naphosszat a könyvtárban van, csak igen érdekes lenne, ha mondjuk a kisujjábból kirázza a főbenjáró átkokat, de egy Lumos Maxima pedig ki fog rajta :)

Viszont Bella mestere Voldi volt, úgyhogy lehet Voldi előtt olyan közép szintű volt varázslás téren.

Narcissa szerintem olyan közepes tanuló lehetett, épp, hogy átmenjen, meg tudjon dolgokat, biztosan tudta, hogy suli után nem nagyon fog dolgozni

2020. jan. 15. 14:31
 5/8 anonim válasza:
Ha valóban, igazán érdekel, én tudok átküldeni egy fanfictiont, elég hosszan és részletesen leírja, Bellatrixszal a középpontban. Ez nem hivatalos, de én is úgy képzeltem el ahogy a fanficben van.
2020. febr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Bella: kegyetlen, másokat bántó, kb mint Piton baráti köre a Roxfortban. Nem hinném, hogy rossz tanuló lett volna, mivel 16 évesen csatlakozott Voldemort seregébe, oda meg biztos nem kerülhetett be valaki úgy, ha nem tudja az alapokat sem. Szerintem Bella tipikusan az volt, akinek nem kell sokat tanulni a jó jegyekért, mert nagyon okos, tehetséges, ragadnak rá a dolgok. Max mágiatörténetből lehetett rossz :D


Narcissa: tipikus arisztokrata, holmi söpredékkel nem áll szóba, csakis a saját gazdag, elit baráti körével. Fontos neki a látszat, nyíltan nem csinál botrányt, mert az szégyent hoz a vérre. Sokat van Luciusszal. Nem hiszem, hogy bántott volna másokat, de nem is érdekelte, hogy más (nővére pl) megteszi.


Andromeda: okos, jó tanuló, de elég magányos, hiszen nem találja a közös hangot a nővéreivel. Hatalmas balhé lehetett, mikor kiderült, hogy egy mugliivadékkal kezdett, ezek után sok mardekáros is kiközösíthette. A többi ház meg mindig is előítélettel kezelte a mardekárosokat. Aztán még a családja is kitagadta, nem lehetett egyszerű. Azt sem lehetett kellemes végignézni, hogy mi lett Bellából, Narcissát pedig csak a gazdagság, a saját elit helyének megtartása érdekelte, rá sem számíthatott.


Lucius: kb mint Narcissa, gőgös aranyvérű, akinek a származás a legfontosabb. Erőszakosabb is, de számító, nyílt balhét ő sem sokszor vállalt szerintem. Pénz és hatalom, nagyjából ezek a legfontosabbak a számára, mindegy, melyik oldalon.


Ez az én véleményem. Nem vitatkozás a célom, fogadja el mindenki, ahogy én is elfogadom másokét :)

2020. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 6 ossal, kivéve Bellában.

Sztm. kegyetlen volt, igen, és gonosz, az is jó, hogy ragadtak rá a dolgok. Sztm. Tehetséges volt, ami érdekelte abban nagyon ügyes, de pl. sose csinált leckét, meg ilyesmi, nem nagyon tanult, de okos, és tehetséges volt. A könyvben ő maga büszkélkedik azzal, h mindent a nagyúrtól tanult, és

az is igaz, hhogy a könyvek szerint kitűnő boszorkány. Így sztm adja magát, hogy előtte nem tanult semmit. Mert ami érdekelte, azt nem tanították. Sztm. Tipikusan a gonosz-csoport vezére volt, és a Gonosz csoport legmenőbb tagjaival feküdt össze. És elvárta mindenkitől, hogy istenítse.

2020. jún. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van egy fiktiv történet a youtubon,azt hiszem Black nővérek a címe.Felirattal nézhető,bár anélkül is kitalálható,miről szól:)Érdemes megnézni,nagyjából képet kapsz,hogy mi is volt az ő Roxfortos éveiben.:)
2020. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!