Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Dr. Csernus Imre A No cimu...

Dr. Csernus Imre A No cimu konyvet olvastatok?

Figyelt kérdés
Milyen? Szeretnem megvenni, de kulfoldon elek, es annyira erdekel, hogy milyen. Itt nem tudok bemenni konyvesboltba beleolvasgatni.
2008. nov. 19. 16:17
 1/8 anonim válasza:
41%
Meg nem olvastam egyetlen konyvet sem, sajnos de nagyon szeretnek.Te is Erdelyi vagy?
2008. nov. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Én pont most olvastam el nagyon tetszett, az egyik legjobb könyv amit idáig olvastam. Én is beleolvasgattam majd megvettem. Nekem egyáltalán nem volt szimpatikus idáig a Cs. Imre de most nagyon megkedveltem !

2008. nov. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én letöltöttem a netről (de megéri megvenni,csak nem nagyon tellik rá),és az elejét olvastam el eddig,de az tényleg nagyon jó,és elgondolkodtató!
2008. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, nem nem vagyok Erdelyi, nem tudom mibol gondoltad, Angliaban elek.

Mar alig varom hogy megvehessem, amikor hazaerek. Koszi!

2008. nov. 19. 19:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Pár könyvbe bele lehet olvasni a www.bookline.hu- n. Azt nem tudom, hogy mindegyikbe lehet- e...

Olvastam a könyvet, lány vagyok (28). Kicsit olyan volt mint egy nagy pofon :D jó könyv, olvasd el. Azt hiszem egy kicist hozzásegített egy szakításhoz, ami foglalkoztatott már jó ideje csak nem mertem lépni. Hát sikerült, persze nemcsak a könyv miatt.

2008. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most olvasom. Hát eléggé elgondolkodtató az biztos.Szerintem érdemes megvenni, mert ezt többször is át lehet lapozni és olvasgatni.
2008. nov. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Én is a netről töltöttem le. Elolvastam, nagyon tetszett. Sok használható információval bír, ami szükséges a kapcsolatokban- könnyebb átláthatóságot kínál. Amúgy tényleg "pofon vágós" a stílus is, meg a mondani való is.

De nagyon jó könyv.

2009. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

olvastam a konyvet es kiirtam egy reszt a bolgomba ha erdekel olvasd el ez a kedvenc fejezetem!

[link]

2009. nov. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!