Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyv lehet?

Anecarvú kérdése:

Melyik könyv lehet?

Figyelt kérdés
Régebben olvastam egy könyvet aminek az elején az volt hogy volt két lány akik együtt laktak és az egyik masszőr volt ilyen nagyon ,,elit,, embereknél,de egyik nap közbejött neki még egy ügyfél ezért az egyikhez a barátnőjét/lakótársát küldte,ahol egy nagyon ,,veszélyes,,(hű ezek a szavak xd) férfit masszírozott de mivel nem volt szakmabeli gyengén csinálta aztán ez a férfi a végén meg is jegyezte,azt gondolta hogy a lánynak más foglalkozása van mivel szűk volt a ruhája(khm) aztán úgy végződött ez a kis ,,találka,, hogy a srác megcsókolta a lányt.

2020. jan. 22. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Georgia Le Carre: Az orosz don 1. - Nem vagyok a tulajdonod


Viszont én khmm, egy csóknál többre emlékszem az első találkozásnál. Egyébkén a lányt védve, azért volt szűk, mert a barátnője ruhája volt és nem egyezett a méretük.XD

2020. júl. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!