Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit tanácsoltok?

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Nem tudok nekiállni olvasni... Sok könyv érdekelne de egyszerűen képtelen vagyok arra a higgadtságra amit igényelne az olvasás. Nyugtalan,gyors,hiperaktív ember vagyok viszont nagyon szeretnék olvasni. Tud valaki erre valamilyen ötletet mit lehetne tenni ez ellen?

Talán próbáljak meg meditálni?!


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2020. jan. 27. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

-hangoskönyvek

-fáraszd le magad,utána olvass

-futópad/szobabicikli+tablet/laptop/könyvolvasón olvasás

2020. jan. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 fuu ez egy tényleg jó ötlet! :) ha sokat mozgok akkor agyban is lefáradok és a hiperaktív test egyfajta kielégítést is kap és lenyugszik.Köszönöm :) <3
2020. jan. 27. 20:14
 3/4 b1812567 ***** válasza:
100%

Keress/teremts nyugodt környezetet olvasáshoz, ahol nem vonja el más a figyelmed, és bele tudsz feledkezni. Jó időben szabadban, parkban vagy hétvégi kirándulással összekötve egy réten elheverve. Vagy este, egyedül otthon, kikapcsolva telefont meg bármit ami zavarna. Esetleg egy könyvtárban, vagy nyugodt, kellemes kávézóban.


És próbálj rövidebb, érdekes írásokkal ráhangolódni. Novelláskötetekkel, antológiákkal. Persze meg kell találnod, hogy egyáltalán mi érdekel, mi tud lekötni.

2020. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Én erre a célra vettem egy fidgetspinnert. Olvasás, filmezes közben játszom vele.
2020. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!