Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki ismeri ennek a könyvnek...

Tori :-) kérdése:

Valaki ismeri ennek a könyvnek a címét?

Figyelt kérdés
Régen találtam a googleplay könyvek között,de még tini voltam így nem tudtam megvenni magamnak.Csak a bevezető részt tudtam belőle elolvasni. Ami arról szólt hogy van egy lány aki valami okból úgy döntött hogy ezentúl nem beszél,és mindenkivel csak papíron kommunikált. Meg azt hiszem hogy szeretett zenét hallgatni és mindig nála volt az mp3 lejátszója.Átment egy másik suliba,ahol volt egy veréb avató is..meg összebarátkozott egy lánnyal és talán 2 fiúval,abból az egyik fiúba szerelmes lett. És ennyit tartalmazott a bevezető szöveg..És most hogy már megvenném,így már viszont azzal van a baj hogy elfelejtettem a címét. Elég egyedi történet,remélem valaki ráismer. Valaszokat előre is köszönöm!!

2020. febr. 1. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Szia!

Csak egy tipp:

Julie Anne Peters - Amikor ​ezt olvasod, én már nem leszek

2020. febr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Ha már nem vagy tini, akkor miért nem olvasol inkább normális irodalmat?
2020. febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a Nyugalom tengerre jutott eszembe, bár azzal nem teljesen egyezik a leírásod. Azért leírom, hátha, ráadásul nagyon jó könyv, ajánlom. (#2 Miért ne olvashatna tini könyveket ha már nem tini? A 70 éves nagymamám is olvassa, és nagyon szereti őket.)
2020. febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!