Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Idézetek gyorsan?

Anecarvú kérdése:

Idézetek gyorsan?

Figyelt kérdés
Legfőképpen könyvekből,de akár filmekből/sorozatokból szeretnék idézeteket kérni. Valentin napra akarnánk a suliba nyomtatott idézetekkel ,,díszíteni,, szóval ilyen jellegű,témájú idézeteket szeretnék kérni,amelyek nem olyan nagyon nyálasak és klisések mint a legtöbb ilyentájt,de azért kiérződik belőle ami ilyenkor fontos. Ha nemrég láttál egy jó filmet vagy egy jó részt a sorozatodból,netalán olvastál valmilyen jó könyvet és megfogott belőle egy ide illő gondolat/idézet írd meg bátran!

2020. febr. 2. 20:06
 1/3 anonim válasza:
100%

Mindegy hogy egy centivel nyersz vagy egy mérfölddel, ha nyersz nyersz.

(Igaz, Valentin naphoz nincs sok köze de gyors voltam xd)

2020. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Mint friss főtt varangy, a szeme oly zöld

Haja meg akár a fekete föld.

Szívem már rég csak őérte ég.

A hősért, ki Nagyurat ölt!"


Amúgy:

Álmainkban olyan világban járunk, ami csak a miénk.


Ha mi nem válunk el többé, Tudom, nyár lesz mindörökké

Az embert nem az teszi igazi hőssé, hogy milyen erős a karja, hanem hogy milyen erős a szíve

2020. febr. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Evolúciós késztetés, hogy törődünk azzal, aki fontos nekünk, és evolúciós késztetés az is, hogy leszarunk mindenki mást.- Doktor House c. sorozat

(Ez minden csak nem nyálas :D )


Akiket összeköt a végzet, mindig megtalálják egymást. - Vaják


El sem tudom képzelni, hogy ennél jobban tudnálak szeretni. De tegnap is így éreztem, tegnapelőtt is és tegnapelőtt előtt is. - Agymenők c. sorozat

2020. febr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!