Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok mondani Online magyar...

Tudtok mondani Online magyar könyv boltot?

Figyelt kérdés

Sok regényt szoktam olvasni és kéne egy olyan online bolt ahol ha veszek egy könyvet akkor elektronikus módon kapom meg, (pdf vagy bármi más formátum) nem pedig fizikai módon. Létezik ilyen magyar bolt?


Általában az "ingyen boltból" töltöm le a könyveket, de sajnos a Brandon Sanderson - The Way of Kings (királyok útja) című könyvet nem találom ingyen, így gondoltam megveszem, de fizikai módon, könyv formában nem tudom olvasni, általában munkában szoktam olvasni, és kicsit lebasznának érte ha csak úgy elő vennék egy könyvet és olvasom ott.



#vásárlás #könyv #bolt #online #Brandon Sanderson #Sanderson #könyv bolt #way of the kings #királyok útja
2020. febr. 18. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Elektronikusan még nem jelent meg.


Én a lira.hu,galaktikaboltot javaslom ekönyv vásárláshoz.

Esetleg book&walk,dibook

2020. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alexandra.hu

Libri.hu

Konyvtunder.hu

2020. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!