Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok mondani olyan magyar...

Tudtok mondani olyan magyar regényeket, ami a 80-90-es évekből valóak és van benne csajozási szál? Amikor még az emberek közvetlenebbek és egymásra utaltabbak voltak?

Figyelt kérdés

Sajnos az életvitelem nem stimulál az emberek kapcsolatok dimenzióján, nagyon magamnakvaló és zárkózott ember vagyok, de a belém kódolt igények sajnos működnek és belülről őrlik az egészségemet.


Volt már több kapcsolatom is, de én azokat szerintem máshogy éltem meg, mint a normál emberek. Mivel továbbra sem jön zsigerből, hogy hogyan működnek az emberi kapcsolatok.


De a tárgyban emlitett történetek talán más szemléletet adnak.


Pl a hoppárézimit olvastam.


2019. máj. 27. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez béna válasz lesz, de van egy olyan könyv, hogy Egymás szemében. Az szerintem olyan.
2019. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!