Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A koronavírus miatt bezárnak...

A koronavírus miatt bezárnak a boltok? Mármint a könyvesboltok stb? És ha bezárnak meg lehet könyveket rendelni vagy azt sem szállítják ki?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem ez a legfontosabb dolog de mégis jó lenne tudni :)

2020. márc. 19. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem napokon belül bezárnak minden nem élelmiszer boltot.

Hmmm,a futár ill a csomag is tartalmazhat kórokozót ;/

Én javaslom az elektronikus könyv vásárlást,elég sok digitális kiadó van.

2020. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy bezarnak hamarosan.
2020. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a Voda facebookján van,de megszivlelendő

Mind ügyfeleink, mind pedig kollégáink biztonsága érdekében, néhány intézkedést vezettünk be üzleteinkben elővigyázatossági okokból.


Üzletünkben korlátozzuk az egy időben tartózkodók számát. Kérjük, várj türelemmel az üzlet előtt, kollégáink szólítani fognak. Extra jótanács: Várakozás közben tarts megfelelő távolságot a többi várakozótól.


Kérjük, lehetőség szerint a készpénz helyett bankkártyát használj.


Számlabefizetéshez és adategyeztetéshez elektronikus csatornáinkat javasoljuk!


Figyeljünk és vigyázzunk egymásra!


Amúgy nem tudom,hm,gondolkozzon el rajta mindenki,a kézfertötlenitöt fújnak a kézre (és aki allergiás rá)

2020. márc. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg előbb-utóbb bezárnak, a kiszállítást viszont nem hiszem hogy le fogják állítani. De persze biztosat erről még nem lehet tudni.
2020. márc. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!