Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Metró 2035 c. könyv kapcsoló...

A Metró 2035 c. könyv kapcsolódik a Last Light, vagy Exodus nevezetű videojátékokhoz?

Figyelt kérdés
Most olvastam ki a Metró 2033 című könyvet. A 2034-ről biztosan tudom, hogy nem lehet a videojátékokban lévő esemény képmása. Úgy hallottam, hogy a '35 inspirálta mind a Last Lightot, mind az Exodust. Azt tudva viszont, hogy Artyom meghalt, elvégre levette a gazálarcot a végén, eléggé kétlem, hogy a Metró 2035-ben újra felbukkanik, mivel ha jól tudom, a videojátékokban mindig Artyomot irányítjuk. Szeretném elkezdeni játsszani ezeket (,természetesen a könyveket is fogom folytatni), de nem akarom magamnak lelőni a "poént". Úgyhogy segítsetek, kérlek! :D

2020. márc. 21. 22:22
 1/1 anonim válasza:
100%
A Metró Exodus-ban Artyom nem feltétlenül kell meghalnia. Csak ha a rossz végét kapjuk én is eleinte a rossz véget kaptam és most újra vegigjatszom hogy kapjam meg a jó véget ahol Artyom tuléli
2020. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!