Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok olyan könyvet ajánlani,...

Tudtok olyan könyvet ajánlani, ami fejleszti az önbizalmat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Több problémám is van, és pár jó könyvvel gondoltam megoldást találni rá.. Nem nagyon olvasok, de ha segít, szívesen nekifekszem. Alapból nagyon ügyetlen vagyok, nem bírok koncentrálni, a jelenben lenni. Sokszor leszidnak még, hogy 'használd az eszed'. S én még durvábbakat mondok magamnak és gyakran sírok mert ilyen vagyok és ezért nem szeretem magam.. Az előző ilyen kérdésemnél csak annyit kaptam hogy haljak meg, szóval gondoltam felteszem máshogy a kérdésem: van e olyan könyv, ami segített önbizalmat szerezni, esetleg fejleszteni a koncentrációd? Esetleg összeszedettebbnek lenni? Köszönöm előre is.
2020. márc. 23. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kategóriaválasztást...


Ez nem egy egyik pillanatról a másikra ügy, mint ahogy azt is feltételezem, nem egyik pillanatról a másikra kerültél ebbe az állapotba. Biztosan megvan a maga oka annak, miért nem akartad leírni konkrétan, márpedig a megoldás abban rejlik, hogy az okokat megtanulod kezelni.


Írj valamit az idáig vezető útról. Ha gondolod itt, vagy ha nem szeretnéd a "nyilvánosság" elé tárni a dolgokat, akár privátban is írhatsz.

2020. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez a kategória fizikai sérüléseknek van, nem lelki sérüléseknek
2020. márc. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!