Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek az agy melyik...

Szerintetek az agy melyik régióját fejleszti ha valaki egész nap itt lóg?

Figyelt kérdés
2019. máj. 25. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább semelyiket. A fórumozás nem kifejezetten egy fejlesztő tevékenység, ahogyan pl az evés sem, nem minden tevékenység van azért, hogy az agyad fejleszd. Új idegi kapcsolatok kialakulhatnak azért, emlékeket képez az agy, esetleg módosít párat amitől a véleményed/világképed változhat, meg max az írásért és olvasásért felelős területek kicsit aktívabbak ilyenkor, de ennyi.


Alapvetően ha csak ennyi az ember összes tevékenysége, hogy egész nap itt lóg, akkor az inkább destruktív lesz.

2019. máj. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én az önbizalmam szoktam.


Itt jövök rá, hogy mennyivel normálisabb vagyok, mint a jelenlevők 99%-a 😀

2019. máj. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem valami olyasmi volt a fejemben, hogy segít megérteni milyen problémák mozgatják a társadalmat vagy ez inkább egy szűk réteg aki ide jár?
2019. máj. 25. 10:43
 4/4 anonim válasza:

3: bizonyos téren nagyon kontra szelektált itt a társadalom. (Nem csak ebben a topicban).


Pl ennyi “mindenért a nők a hibásak, le velük” férfit összesen életem alatt nem ismertem, mint amennyi összejön itt 1-1 topic alatt.


De a nőkkel ugyanez van, csak pepitában.


Mondhatni öszefújta a szél ami összetartozik.



És nem, pont arra nem alkalmad az oldal, hogy megismerd a társadalmat, a “másik” oldal problémáit, mert iszonyú háborús logika uralkodik. Szóról szóra ugyanazt a tevékenységet képesek az emberek magasztalni vagy elítélni annak függvényében, hogy milyen nemű ember csinálta. És ilyenkor nem lehet elismerni, hogy a másiknak van igaza, mert vagyunk mi, és vannak ők, nem lehet tapodtat sem hátrálni.

2019. máj. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!