Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy tetszik a történetem?...

Hogy tetszik a történetem? Folytassam?

Figyelt kérdés

Vannak bekezdések is, csak itt nem látszik, szóval ezért ne szóljatok le :D. Tegnap éjjel írtam, akkor még jól hangzott, kíváncsi vagyok mi a véleményetek róla. Építő jellegű kritikát szívesen fogadok :)


Hol vagyok? Baromi sötét van itt. Aú, a fejem! Milyen kicsi helyre ártak be engem… De kik? És miért? Mi történt velem? Olyan furcsán érzem magam, mintha bogarak mászkálnának rajtam... Mert basszus bogarak mászkálnak rajtam! Ki kell jutnom innen!

- Segítség! Valaki segítsen! Vigyenek ki innen!

Nem akar kinyílni ennek az izének a teteje, pedig itt bogarak vannak, és én nem maradok

ebben ezen a helyen, ahova még mindig nem értem, miért kerültem…

- Jasmine.

Basszus, valaki a nevem szólított?

- Hé, ki az?

- Eric vagyok.

- Köszi szépen most tudom. Mit keresek itt? Mit akartok tőlem? Engedjetek ki!

- Milyen szemtelen itt valaki.

- Még, hogy én vagyok szemtelen? Ti zártatok be ebbe a ládába!

Idegesítő nevetés.

- Dehogy mi. Eltemettek.

- Mi? Mit csináltak? Kik?

- Tudod, általában ha az ember meghal, eltemetik.

- De… én élek!

- Hah, dehogy élsz…

- Akkor elárulnád, hogy-hogy tudok beszélni?

- Hát a zombik szoktak, nem?

Erre hirtelen nem tudtam mit felelni. Hogy zombi lennék? Keserűen felnevettem.

- Oké, oké melyikőtök szórakozik? Csak nem hiszitek, hogy ezt beveszem? Zombik, ugyan…

- Pont nem érdekel beveszed-e, vagy sem. Ez van.

- Na jó, engedjetek ki!

- Ahogy akarod.

Hirtelen feltépték a láda tetejét és egy félelmetes, ámde idegen vigyorgott rám. Sűrű fekete haja, világos bőre volt. Kinyújtotta a kezét, és én megfogtam. Meglepően hideg volt, de ami még meglepőbb volt az a saját kezem volt. Szó szerint oszlott. Miután felsegített megnéztem a testem többi részét is – már amennyit láttam belőle ebben a sötétben. Ünneplő ruhában voltam, és számtalan kis féreg mászkált rajtam. Sikoltozni és ugrálni kezdtem.

- Szedd le! Szedd le!

- Nyugi, csak férgek.

- Ja, csak megesznek. Tényleg halál nyugodt vagyok… Halál nyugodt, uff.

- Na gyere velem – mondta, és mire felnéztem már ott sem volt. Mivel mást úgyse tehettem utána indultam - volna, ha nem estem volna akkorát, hogy egy TV showba is elmehetett volna. Ja, hogy egy sírgödörben vagyunk… Úgy látszik annyira lefoglaltak a bogaraim, hogy észre sem vettem.

- Most nem azért, de amíg éltem, sem lettem volna képes három métert mászni, nem hogy így holtan.

- Látom elég gyorsan megbarátkoztál a helyzettel, Jasmine – szólt Eric fentről.

Kisegített és a kezembe nyomott egy ásót.

- Igazán köszönöm, pont erre volt szükségem.

- Segíts betemetni a sírt.


2010. júl. 27. 13:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. Folytasd és írd majd be a kérdés alá.:D
2010. júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Bocs,de nekem nem tetszik!Nem rossz az alapsztori,na és még humoros is,de...

Elég hibásan írsz,és általában egy könyvben ,ha káromkodnak is,akkor más és más szavakat használnak nem mindig ugyan azt a ronda szót.

Mind mondtam,nem olyan rossz,de még át kellene rágni az összes mondatot,újra fogalmazni "író nyelven".

Feltételezem tinédzser vagy. Nyári elfoglaltságnak,jó egy blog vezetése,de dolgozz még ezen,lesz ez még sokkal jobb is!

2010. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg úgy gáz, ahogy van. Ez a téma jó lenne valami kriminek, de ilyennel viccelni nálam nem nyerő ötlet. Próbáld komolyra venni a figurát, és jobban dramatizáld el! Úgy jobb lenne! Persze ez csak az én véleményem!
2010. júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Hmmmmmm.....nem tommmm kéne nekem egy-két előzmény vagy folytatás!A zombik nem tartoznak a Kedvenc Lényeim könyvbe, de így nem tűnnek annyira balfa*nak!Írd tovább és megnézem mire vagy képes, mert én már sok művet láttam és megtalálom a tehetsédet!
2010. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is egy kicsit drámaibbra kéne venni a figurát. Most őszintén, te így reagálnád le, ha arra ébrednél, hogy eltemettek, és közölnék veled, hogy mostantól zombi vagy?:D Így az egész olyan, mintha valami horror-vígjátéknak indulna. Amúgy nem rossz. Csak a nyelvezetén tudnék mit csiszolni:)
2010. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Azért használtam ugyanazt a szót, mert lehet, hogy a csaj gyakran használja.. Tudtam, hogy ebbe bele fognak kötni :D Köszi amúgy a véleményeket :D

Úgy terveztem, ha folytatom, hogy zombi a csaj, és akkor olyan 3-4 nap múlva esik depresszióba (sejtettem, hogy ebbe is belekötnek)... Meg kap valami löttyöt, hogy helyre jöjjön az oszló bőre, értitek:D Ja, és éjjel írtam, ha valami drámait és ijesztőt írtam volna, tuti bef*sok :D

2010. júl. 27. 19:57
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Olvassátok el a Piszkos Fredet, legalább az első fejezetig, és aztán kritizáljátok! Az is mekkora könyv, és ennél sokkal gázabb.
2010. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%

Akkor talán ne éjjel írd meg...

Na de hogy ne legyek nagyon szemét...

Az alapsztori az nekem is tetszik,de jobban kéne fogalmaznod,és több drámát kéne belevinned(de ezt már megírták előttem).Ja,és ha komolyan gondolod az írást,mindegy,hogy milyen a karakter,ne beszéljen trágárul,mert párszor benne van,hogy 'basszus'.

2010. aug. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
De a nagy könyvekben is mondanak ilyet :S És a basszus nem is nagy káromkodás, de jó akkor nem írom bele... Köszi a válaszokat
2010. aug. 3. 18:38
 10/24 A kérdező kommentje:
Amúgy azért írtam éjjel mert nem tudtam aludni (mindegy, hogy miért), és már fejtettem rejtvényt, olvastam, mindent csináltam... Ja és mindent sötétben...
2010. aug. 3. 18:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!