Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy tetszik a történetem?...

Hogy tetszik a történetem? Folytassam?

Figyelt kérdés

Vannak bekezdések is, csak itt nem látszik, szóval ezért ne szóljatok le :D. Tegnap éjjel írtam, akkor még jól hangzott, kíváncsi vagyok mi a véleményetek róla. Építő jellegű kritikát szívesen fogadok :)


Hol vagyok? Baromi sötét van itt. Aú, a fejem! Milyen kicsi helyre ártak be engem… De kik? És miért? Mi történt velem? Olyan furcsán érzem magam, mintha bogarak mászkálnának rajtam... Mert basszus bogarak mászkálnak rajtam! Ki kell jutnom innen!

- Segítség! Valaki segítsen! Vigyenek ki innen!

Nem akar kinyílni ennek az izének a teteje, pedig itt bogarak vannak, és én nem maradok

ebben ezen a helyen, ahova még mindig nem értem, miért kerültem…

- Jasmine.

Basszus, valaki a nevem szólított?

- Hé, ki az?

- Eric vagyok.

- Köszi szépen most tudom. Mit keresek itt? Mit akartok tőlem? Engedjetek ki!

- Milyen szemtelen itt valaki.

- Még, hogy én vagyok szemtelen? Ti zártatok be ebbe a ládába!

Idegesítő nevetés.

- Dehogy mi. Eltemettek.

- Mi? Mit csináltak? Kik?

- Tudod, általában ha az ember meghal, eltemetik.

- De… én élek!

- Hah, dehogy élsz…

- Akkor elárulnád, hogy-hogy tudok beszélni?

- Hát a zombik szoktak, nem?

Erre hirtelen nem tudtam mit felelni. Hogy zombi lennék? Keserűen felnevettem.

- Oké, oké melyikőtök szórakozik? Csak nem hiszitek, hogy ezt beveszem? Zombik, ugyan…

- Pont nem érdekel beveszed-e, vagy sem. Ez van.

- Na jó, engedjetek ki!

- Ahogy akarod.

Hirtelen feltépték a láda tetejét és egy félelmetes, ámde idegen vigyorgott rám. Sűrű fekete haja, világos bőre volt. Kinyújtotta a kezét, és én megfogtam. Meglepően hideg volt, de ami még meglepőbb volt az a saját kezem volt. Szó szerint oszlott. Miután felsegített megnéztem a testem többi részét is – már amennyit láttam belőle ebben a sötétben. Ünneplő ruhában voltam, és számtalan kis féreg mászkált rajtam. Sikoltozni és ugrálni kezdtem.

- Szedd le! Szedd le!

- Nyugi, csak férgek.

- Ja, csak megesznek. Tényleg halál nyugodt vagyok… Halál nyugodt, uff.

- Na gyere velem – mondta, és mire felnéztem már ott sem volt. Mivel mást úgyse tehettem utána indultam - volna, ha nem estem volna akkorát, hogy egy TV showba is elmehetett volna. Ja, hogy egy sírgödörben vagyunk… Úgy látszik annyira lefoglaltak a bogaraim, hogy észre sem vettem.

- Most nem azért, de amíg éltem, sem lettem volna képes három métert mászni, nem hogy így holtan.

- Látom elég gyorsan megbarátkoztál a helyzettel, Jasmine – szólt Eric fentről.

Kisegített és a kezembe nyomott egy ásót.

- Igazán köszönöm, pont erre volt szükségem.

- Segíts betemetni a sírt.


2010. júl. 27. 13:05
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
te jó ég, erre már nem is emlékeztem :D
2012. nov. 28. 18:14
 22/24 anonim ***** válasza:

Jó kis sztori,engem nagyon megfogott,pedig nem szeretem a zombis dolgokat.:D azon viszont nevettem,hogy azt írtad,ha valami drámaibbat írsz,tuti bef*sol az éjjel,mert eszembe jutottam saját magamnak,mert én is ilyen hülye parázós vagyok..:DD

Na mindegy,szerintem ne változtass semmit,esetleg néhol a mondatokat rágd át még egyszer,ahol úgy érzed,érdemes beszúrni még egy-két kisebb mondatot,hogy pontosítsd a mondanivalód,az még jobb dolog.

Engem az zavart egyedül,hogy nem tudjuk,ki ez az Eric,mégis megbízunk benne és akkor add a kezed,segíts stb. Talán ezen lehetne kicsit változtatni,véleményem szerintem.Bár ha neked így tetszik és saját szórakoztatásodra írod,akkor minden okés és elismerésem.A történet egyedi és már most megfogott.:D

2013. aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
több mint 3 éves sztori és nem merem elolvasni, miket szerencsétlenkedtem :D
2013. aug. 23. 20:54
 24/24 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok.:D lett végülis folytatás? érdekelne. hány éves vagy amúgy ?:)
2013. aug. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!