Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyvsorozat ez?

Melyik könyvsorozat ez?

Figyelt kérdés

Kb. 2-3 évvel ezelőtt olvastam egy könyvsorozatot és most kedvem támadt újra elolvasni, az az egyetlen gond, hogy ne emlékeszem íróra és címre sem. Könyvtárból vettem ki az első részt, de annak idején láttam, hogy interneten is letölthető ezért ott olvastam tovább. A történet egy 16-17-18 éves lányról szól aki gimnáziumba jár. A lánynak azt hiszem volt valami képessége, de ebben kételkedem. Volt egy fiú barátja akivel nem tudom, hogy együtt voltak-e. A fiú testvére vagy unokatestvére meghalt (szőke göndör hajú fiú, ha jól emlékszem). A halott fiúból valahogyan kaszás lett. Amire még emlékszem, az a sorozat legvége amikor a lány már együtt van a kaszás fiúval. lány meghal és az lesz a vége, hogy kaszás lesz ő is a fiúval és így örökké élnek. A kaszás dolog nem úgy volt a könyvben, hoyg random lefejeztek valakit, csak kivették a lelket a testből.

Remélem megtalálom a könyvet, mert napok óta a történetem rágódok.



2020. ápr. 19. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Rachel Vincent: Sikoltók-sorozat.
2020. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Ez volt amit kerestem!
2020. ápr. 19. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!