Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi legyen a könyvem címe?

Mi legyen a könyvem címe?

Figyelt kérdés

Ez egy Dramione fanfiction lenne

Arról szólna,hogy a csata után Hermione és Draco is visszamennek a Roxfortba,aztán pedig -nehezen de- összejönnek


Valami rövid címre gondolok, ami kíváncsivá teszi az olvasót



#könyv #HP #Wattpad #Dramione.Hermione.Draco
2020. máj. 10. 00:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Ha ennyit sem tudsz kitalálni magadtól, a sztori is nagyon eredeti lehet.
2020. máj. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehetsz túl kreatív.
2020. máj. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell cím, végül is csak te könyved marad 1 példányszámban.
2020. máj. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
45%
Nem értékeled kicsit túl magad, hogy tovább akarod írni a világ egyik legsikeresebb könyvét? Saját erő híján Rowling hátán akarnál a hírnévbe fölkapaszkodni? Szánalmas.
2020. máj. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
57%
Miért őket boronáltad össze?
2020. máj. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
78%

Először írd meg, aztán ha kész van, akkor az legyen a címe ami először eszedbe jut a kész műről. Addig max munkacím szokott lenni. És

ne ejts benne annyi hibát mint ebben a 7 sorodban. ;)

2020. máj. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
35%

A Krucsikos Máncslik Mukrikácskulása


Tessék, ha már Heri Kókler univerzum, ez még illik is bele, amennyi gyerekesen idióta név meg kifejezés van benne.

2020. máj. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
36%

"Hogyan b*sszunk el egy love sztorit?"

Pottert nem akarod összehozni valakivel?? Pl egy halálfalóval??

Ront a hugával??


Komolyan ilyen egy izé párost össze rakni. Oké, hogy abba a féregbe is volt jó, de az a gyűlölködés amit egész végig produkált a nem tiszta vérű varázslókkal szemben.

Kb mintha Hitlert hoznád össze egy koncentrációs tábori rabbal úgy hogy továbbra is utálja a "fajtáját"...

Mint ez az izé kölyök.

Én bár csak a filmet néztem, (meg jó pár háttér infót olvastam) nem tudom mennyire adja vissza a könyvbeli megjelenése, de alapból ez a full árja megjelenés, az a hátra nyalt hajú SS stílus és a gyűlölködő megjegyzései a "sárvérüekkel" szemben azért lássuk be, konkrétan egy varázsló náci a csávó, bármennyire is érzelmesnek van néha beállítva.

2020. máj. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Szerintem a kérderző nem azokra kiváncsi,akik utálják a Dramione shippet...amúgy meg annyi kérdés van ezen az oldalon,ahol ugyanígy Dramione FanFictionhoz kértek címeket,de ott érdekes tudtak választ adni...

Mondjuk a normális emberek nincsenek mindig fennt az oldalon..

2020. máj. 10. 01:11
 10/27 A kérdező kommentje:
Ja és ne akarjátok megtudni,hogy hány Harry Potter ship van...
2020. máj. 10. 01:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!