Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok a Harry Potterhez...

Ajánlanátok a Harry Potterhez és a Percy Jacksonhoz hasonló könyveket, könyvsorozatokat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hasonló, hogy nagyjából 11-12 éves a főszereplő, és valami természetfeletti világban játszódik vagy rejtélyes, nyomozós. Szóval nem úgy, mint a Végzet ereklyéi, fiatalabb korosztálynak való könyv.

2020. máj. 15. 10:16
1 2 3
 11/21 Kasztasztrófa__vonzo ***** válasza:
50%
Szia! Hát ez nem teljesen ugyanolyan, de ajánlom az Útvesztő mind a három részét olvasni/nézni
2020. máj. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nézni nem, kifejezetten könyveket keresek. Még egy eszembe jutott, min az Ulysess Moore könyvek. Vagy az Artemis Fowl.
2020. máj. 20. 11:55
 13/21 anonim válasza:
100%
Azt tudtad hogy van a Percy Jackson-nak egy folytató sorozata? (Az Olimposz Hősei) ha tetszett a Percy Jackson, akkor ez is fog.
2020. jún. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Az összes eddig megjelent Rick Riordan könyveket olvastam, a Magnus Chase-t is.
2020. jún. 8. 12:46
 15/21 anonim ***** válasza:

Jessica Townsend: Nevermoor (még két része jelent meg, de kilenc részesre tervezi Jessica Townsend).


Dávid Ádám: Millennium expressz (ez nem természetfeletti világban játszódik, de szerintem nagyon jó sorozat/trilógia).

2020. jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%

A vadonjáró tanítványa.

Könyvsorozat, sajnos még csak az első 5 rész van magyarul, de ennél jobb könyv nincs a világon! Igaz nem túl fantasy könyv, de nem is a rendes életet mutatja be. Aki nem olvassa el ezt annak nincs élete!

2020. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
"Aki nem olvassa el ezt annak nincs élete!" Azért ilyet kijelenteni kicsit erős, nem?
2020. jún. 11. 19:36
 18/21 anonim válasza:
Az,csak írnom kellett valamit, hogy elolvasd.😂 Amúgy tényleg jó.
2020. jún. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Elolvasnám anélkül is. :/
2020. jún. 14. 16:10
 20/21 anonim válasza:
100%

Péter Lerangis: A világ hét csodája


Kicsit Percy Jackson stílusú, különleges kepességű gyerekek a főszereplők. 10-12 éves korosztálynak van ajánlva. Én is olvastam, nekem tetszett.


Tudom még ajánlani Richard Paul Evanstól a Michael Vey című sorozatot. Szintén különleges képességű kamaszokról szól, nekem egyik kedvenc sorozaton.

2022. okt. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!