Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kedvenc Leiner Laura Könyv?...

Kedvenc Leiner Laura Könyv? Miért ez a kedvenced?

Figyelt kérdés

Melyiket olvastad először? Én a Szjg-t olvastam először, utána a Bexit (meg a többit), talán ha választani kéne akkor a Bexit választanám de természetsenen a Szent Johanna Gimit is imádoom!

Nektek melyik kedvenc szereplőtök könyvenként?



2020. máj. 18. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Először az iskolák versenye trilógiát, majd az szjg-t, utána a Bexit, aztán az akkor szakítsunkat, majd a Bábel-t, azán pedig a karácsonyt. A kedvencem... Nehéz kérdés, mindet imádtam, de talán nekem is a Bexi. Kedvenc szereplőm egyértelműen Kinga az SZJG-ből. A Bexiből… balogh :-). egyébként talán körte, vagy márk. de ez nehéz kérdés. Az iskolák versenyénél kocsis :), Az akkor szakítsunk ban... Nem tudom, az annyira nem tetszett. A Bábelnél... Napsi. , A karácsonyban... A mozis csaj. Ja, és az összes könyvnél beleszerettem a fiú föszereplőbe!
2020. máj. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Először a Bexi-sorozatot olvastam el, utána Szent Johanna, majd Bábel, Remek-ek, IOV majd a Mindig Karácsony. Valahol volt egy Akkor szakítsunk is, de már nem tudom, mikor.

A kedvencem egyértelműen a Bexi. Stílus szempontjából ez áll legközelebb hozzám, szuper történet, a szereplők kivétel nélkül fantasztikusak. Nagyon nagy hatással volt az életemre. Persze a többit is szeretem.


Kedvenc szereplőim: Körte, Aszádék, Márk, Ricsi, Kinga, Zsolti, Dave,...

2020. máj. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Én az szjg-vel kezdtem még 12 évesen és mondhatjuk, hogy a sorozat miatt kezdtem el többet olvasni. Laura összes könvét olvastam, kivéve a Mindig Karácsony-t, viszont ez a könyv is a polcomon van, csak még nem volt időm elolvasni.

Nagyon szeretem a könyveit, de ha választanom kéne, akkor a Bexi sorozat a kedvencem. Kedvenc szereplőm meg természetesen Nagy Márk, de ugyanúgy imádom a többieket is.

2020. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
63%
Szia! Én eddig csak A Szent Johanna Gimit olvastam,a következő a Bexi könyvsorozat lesz. Az SzJG-ből a kedvenc szereplőm egyértelműen Reni,vele nagyon tudok azonosulni❤
2020. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
A Szent Johanna Gimi - t olvastam először, 14 évesen. Imádom a történetet, és az még hozzá tesz, hogy tiszta olyan vagyok, mint Reni.
2020. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Először az SzJG-t olvastam, valamikor hatodikban. Utána Bexi, IOV, Bábel... A Remekeket, a Mindig karácsonyt és az Akkor Szakítsunkot még nem olvastam.


Nehéz kedvencet választani, talán a Szent Johanna Gimi tetszett a legjobban.


Kedvencem Reni, nagyon hasonlítok hozzá, így könnyen azonosulok vele. Főleg ezért is szeretem jobban, mint a többit.

2020. aug. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Bexi a kedvenc Leiner Laura könyvem azon belül az Egyszer.Azért mert nagyon izgalmas élményekkel teli és elkélesztő jó.Én a végén még sírtam is.


Kedvenc szereplők:Körte,Nagy Mátk,Bogyó,Betty

2020. okt. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A bábel!

Fantasztikus és érdekes könyv számomra. Nagyon megragadt a hangulata és még sosem voltam fesztiválon (most mehettem volna először 18 évesen, de a vírus!). Ez a könyv számomra valamilyen szinten megadta egy teljes fesztivál élményét és ezért imádom nagyon és ezért a kedvencem!

2020. okt. 28. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én először az SzJG-t olvastam, majd az IOV-trilógiát, a Bábélt, az Akkor szakítsunkot,most pedig a Bexi sorozatban a Nélkülednél járok. Nekem először az SzJG volt a kedvencem, de most már a Bábel a Bexi és az IOV. De talán ezek közül is a Bábel. Az nekem nagyon tetszett. És ahogy már valaki írta, én is beleszerettem a Leier Laura könyves fiúkban...
2020. dec. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én eddig csak a Szent Johanna gimit olvastam és nagyon tetszett. A többi könyvet is el fogom majd olvasni, szerintem a Bexivel folytatom. Kedvenc szereplőim:Kinga, Ricsi, Dave
2021. ápr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!