Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A következő idézet, megtalálha...

A következő idézet, megtalálható a könyvben, vagy csak a filmben fordul elő: "You want me to fall back in love with you? How do I do that if I haven't ever stopped?"

Figyelt kérdés
Az idézet Nicholas Sparks "The best of me" c. könyve alapján készült filmben fordul elő. Azt szeretném tudni ha ez az idézet a könyvben is megtalalható, mivel olvastam a regényt, de én úgy emlékszem, hogy nem volt benne. Vagy lehet hogy csak az én figyelmemet kerülte el.....

2020. máj. 22. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A könyvet nem olvastam, de unatkoztam, szóval gyorsan szó szerint rákerestem az idézetre a pdf-ben, nem hozott ki semmi ilyet. Csak ezt találtam: “And you know what? I loved you back then as much as you loved me, but for whatever reason, it wasn’t meant to be

and it ended. But I didn’t end. And you didn’t end, either.” Lehet, hogy ez az az idézet akar lenni, csak máshogy írják a könyvben, nem igazán tudom, hogy az "I didn't end" alatt mit értenek. :D

2020. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!