Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Anna Todd: Miután című könyvéb...

Anna Todd: Miután című könyvében hány éves Tessa és hány éves Hardin? És a következő könyvekben(Miután összecsaptunk, Miután elbuktunk, Miután boldogok leszünk)? 🤔

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a választ!

2020. máj. 26. 00:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom pontosan, Tessa szerintem 19, vagy talán az is lehet, hogy 18, még friss egyetemista, Hardin meg azt hiszem, 21:)
2020. máj. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tessa 18 az elején, ha jól számoltam az éveket. Hardin a 21. évében jár, ha jól emlékszem a második kötetben tölti be a 21.-et, de ekkor már együtt vannak. Ugye körülbelül 8 hónapig alkotnak egy párt, amikor "ténylegesen" szakítanak, majd 5 hónappal később Hardin New Yorkba látogat. Ez a negyedik könyvben van és ekkor tudja meg Tessa, hogy az életükről írt könyvet. Nekem nagy csapás volt, hogy nem jöttek akkor össze, hanem két évig húzták egymást, persze találkoztak, de akkor is. Két év kihagyás nekem nagy trauma volt. :D

Landon esküvője, a megismerkedésükhöz képest körülbelül 3 évvel később van. Erre utal az is, hogy Hardin arról ír, hogy 23 évesen férj lesz. Ugye itt megint összejönnek, de nem költöznek össze, ami nekem megint nagy csalódás volt. Még 2 évig húzták egymást, de már párként. Szóval Hardin 25 volt, amikor Tessa megkapta a diplomáját New Yorkban, ami azt illeti, hogy Ő meg 22-23 között. Valahol ezután van az esküvő, ami persze megint kimaradt a történetből. 2 évvel később van, amikor Hardin azt mondja, hogy már 1 éve próbálkoznak a babával. Vagyis Tessa 25, Hardin 27. De csak 1 évvel később lesz terhes, akkor kb. 2 hónapos és rá 7 hónapra születik meg a lányuk. Ha jól számoltam, akkor Tessa itt 27 lehet, kis csúszásokkal. 6 évvel később várják a második babát - Tessa 33, Hardin 35 kb. Az utolsó fejezetben pedig 10 évvel később vannak, akkor a lányuk 17 éves.


Remélem a történethez híven jól számoltam. :D

Úgyhogy maga az eltelt idő nagyon szép, 25 év szerelem.

2021. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!